Pergalę po 11 m baudinių serijos išvargęs „Arsenal“ – Čempionų lygos ketvirtfinalyje © PA nuotr.

„Arsenal“ – Čempionų lygos ketvirtfinalyje. Po ilgo laiko tokį pasiekimą įgyvendinę „kanonieriai“ aštuntfinalyje kaip reikiant turėjo pavargti su „Porto“, kurie nerealizavo dviejų 11 m baudinių serijoje ir kapituliavo Anglijos sostinėje.

Pagrindinis laikas baigėsi rezultatu 1:0, o bendras serijos rezultatas buvo 1:1.

„Porto“ rungtynių pradžia buvo gan stipri, tačiau to nepavyko įtvirtinti įvarčiu.

Pepe clearance vs Arsenal
byu/CPRIANO insoccer

41-ąją minutę puikią progą Leandro Trossardui sukūrė Martinas Odegaardas. Belgas meistriškai nuginklavo varžovų vartininką Diogo Costa bei išlygino serijos rezultatą.

Antrojo kėlinio viduryje po sumaišties kamuolį į vartus pasiuntė Odegaardas, bet atakos eigoje pražanga buvo užfiksuota Kai'ui Havertzui.

Per likusį pagrindinį rungtynių laiką ekipos nepriartėjo prie dar vieno serijos įvarčio ir viskas gan dėsningai persikėlė į pratęsimą.

Papildomų 30 rungtynių minučių metu nei viena ekipa taip pat neišsiskyrė, tad serijos nugalėtojo klausimas sprendėsi per 11 metrų baudinių seriją. Tai buvo pirma tokia „loterija“ Čempionų lygoje nuo 2016 metų finalo.

Per seriją „Arsenal“ herojumi tapo Davidas Raya, kuris atlaikė du varžovų baudinius.

„Kanonieriai“ pirmąsyk nuo 2010 metų žais Čempionų lygos ketvirtfinalyje. Šio etapo burtai – penktadienį per pietūs.