Anglijos lygos taurė: "Arsenal" ir "Liverpool" žengė tolyn, "Chelsea" parodė charakterį (VIDEO)

"Premier" lygos klubai antradienio vakarą varžėsi trečiajame Anglijos lygos taurės etape.

Bene įdomiausia dvikova įvyko "King Power" stadione, kuriame "Leicester City" priėmė Londono "Chelsea" futbolininkus. Claudio Ranieri auklėtiniai buvo įgiję dviejų įvarčių pranašumą, tačiau "mėlynųjų" charakteris tapo lemiamu faktoriumi šioje dvikovoje.

34-ąją minutę Anglijos čempionai pirmavo rezultatu 2-0, kai du įvarčius pelnė Shinji Okazaki. Vis dėlto pirmojo kėlinio pabaigoje Gary Cahillas sušvelino atsilikimą, o 49-ąją minutę rezultatą nuostabiu smūgiu išlygino Cezaris Azpilicueta.

89-ąją minutę Lesterio ekipa liko žaisti dešimtyje, o pratęsimo metu savo klasę pademonstravo Cescas Fabregasas - du ispano įvarčiai per dvi minutes nulėmė "Chelsea" pergalę rezultatu 4-2 ir patekimą į kitą etapą.

Užtikrintas pergales šventė "Liverpool" ir Londono "Arsenal" futbolininkai. Pastarieji rezultatu 0-4 pranoko "Nottingham" ekipą, o įvarčius "kanonierių" gretose pelnė Granitas Xhaka, Alexas-Oxlade'as Chamberlainas ir dubliu išsiskyręs Lucasas Perezas.

Taip pat lengvą pergalę ir patekimą į kitą etapą šventė "Liverpool" klubas. Prieš "Derby" ekipą pasižymėjo Ragnaras Klavanas, Coutinho bei Divockas Origi.

Kitose rungtynėse Liverpulio "Everton" namuose turėjo susitaikyti su skaudžiu pralaimėjimu prieš "Norwich", o "Bournemouth" po pratęsimo nusileido "Preston" ekipai.

"Derby" 0 - 3 "Liverpool"

"Nottingham" 0 - 4 "Arsenal"

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/9753213" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Everton" 0 - 2 "Norwich"

"Bournemouth" 2 - 3 "Preston"

"Leicester" 2 - 4 "Chelsea"