Išsišokėlių sezonas – patvirtintas: „Girona“ gražiu stiliumi įveikė „Barceloną“ bei oficialiai padovanojo titulą „Real“ © AP nuotr.

Katalonijos derbyje „Girona“ pamokė svečius iš „Barcelonos“ ir, ko gero, pamokė taip, kad visiems laikams bus įsimintina pamoka.

4:2 Xavi auklėtinius nugalėjusi „Girona“ užtikrino „La Ligos“ titulą Madrido „Real“ ekipai.

„Real“ 17 val. prasidėjusiame mače 3:0 sutriuškino „Cadiz“ vienuolikę.

Žironos ir Barselonos ekipų mače įvarčiai krito greitai. Trečiąją minutę pasižymėjo Andreasas Christensenas, o netrukus rezultatą išlygino Artemas Dovbykas.

Prieš pertrauką Robertas Lewandowskis realizuodamas baudinį išvedė svečius į priekį.

„Barcelona“ sugriuvo antrojo kėlinio viduryje. 65-74 min. laikotarpyje Marcas-Andre ter Stegenas net tris kartus traukė kamuolį iš vartų tinklo – Portu pelnė „dublį“, o vieną įvartį pridėjo Miguelis Gutierrezas.

Po šios pergalės Madrido „Real“ oficialiai susigrąžino „La Ligos“ čempionų titulą.

• Denisas

Šliapos sezonas ahujenas, pamoke Girona kaip žaidžiamas futbolas. Su pergalę Gironą, ir su titulų HalaMadrid!

• 7
  • Fanatico

Šaunuoliai!

• 6
  • Jurgen Teller
    Realo fanai lohaii

Nieko nematyti kaip tik stumimai ant barsos tik parodo kad esat slykstus neapeidami straipsnio o rašydami šūdus

Šaunuoliai, Barcelona! Ačiū už malonų sezoną ir visokias netikėtas dovanėles, kaip šitas mačas.

• 2

Kas tau čia ką stumia,niekas nieko čia nestumia. Pasveikinau visus madridistus su titulu(jokios barcos čia niekas neminėjo),kol neatėjo susireikšmines portalo verksnys barsos fanas ir nepradėjo čia grybo pjaut kaip visada.Kur čia tau kas ant barcos varo? Akis prasitrink!

• 4
  • Expert
    Tuo tarpu nieko naujo

Xavi: “In the four games against Real Madrid and Girona, we have been superior. But it is not shown on the scoreboard, that’s our mistake.”

Nu blyn, jei cia tikrai jo zodziai, tai jis visiskai neadekvatus yra...Ne veltui fanai stadione po barsos pralaimejimu skanduoja Xavi, pasilik.