13-as turas: "Real" ir "Valencia" laimėjo © Eurofootball.lt
Vakar (sekmadienį) sužaistose likusiose Ispanijos čempionato 13-o turo rungtynėse sensacijų užfiksuota nebuvo. Po šio turo vėl džiaugėsi Madrido "Real" gerbėjai - jų palaikoma ekipa namie net 5-0 sutriuškino šio sezono "La Ligos" išsišokėlę Valensijos "Levante" vienuolikę.

Madride vykusiose rungtynėse visą laiką dominavo šeimininkai. Pirmasis įvartis į "Levante" vartus krito likus kelioms minutėms iki pirmojo kėlinio pabaigos, kai po tikslaus Beckhamo perdavimo Ronaldo stipriu smūgiu pasiuntė kamuolį į tinklą. Antrajame kėlinyje sužaidus keturias minutes rezultatą padvigubino Figo, ties vidurio linija perėmęs kamuolį, niekieno nestabdomas įsiveržęs į baudos aikštelę ir įmušęs įvartį.

Dar po kelių minučių antrąjį įvartį šiose rungtynėse įmušė Ronaldo, sugebėjęs išvengti nuošalės ir gavęs perdavimą iš Celadeso. Dar po įvartį pridėjo "Real" atstovaujantys anglai Beckhamas ir Owenas.

La Korunijoje vykusiose rungtynėse vietos "Deportivo" nesugebėjo įveikti krizę išgyvenančių San Sebastiano "Real Sociedad" futbolininkų. Gan netikėtai dideliu rezultatu pergalę prieš "Sevilla" iškovojo Pamplonos "Osasuna" vienuolikė, namie nugalėjusi net 4-1. Taip pat kiek netikėtai pergalę prieš Karaliaus taurės savininkus iškovojo paskutinėje vietoje prieš turą buvusi "Numancia".

Čempionės titulą ginanti "Valencia" 2-0 namie įveikė buvusio komandos trenerio Hectoro Cupero treniruojamus "Mallorca" futbolininkus. Įvarčius Valensijos ekipai įmušė gynėjas Morettis bei saugas Rubenas Baraja. Abu įvarčiai buvo įmušti po pakeltų smūgių nuo kampinio gairelės.