13 turas: "Roma" nutraukė nesėkmių seriją © Eurofootball.lt
Savaitgalį Italijos "Serie A" pirmenybėse vyko 13-ojo turo susitikimai. Po nesėkmių serijos atsigavo vicečempionas "Roma" klubas, išvykoje net keturių įvarčių persvara sutriuškinęs "Siena" ekipą.

Bent jau laikinai atsilikimą nuo lyderio "Juventus" sumažino čempionų titulą ginantis "Milan", iškovojęs nelengvą pergalę mače prieš "Chievo". Vienintelį įvartį pelnė argentinietis H.Crespo, kuriam tai buvo jau ketvirtasis taiklus smūgis per šią savaitę. Beje šiandien, sekmadienio vakare, "Juve" galės atstatyti persvarą, jeigu taip vadinamame Italijos derbyje įveiks "Inter" klubą.

Trečiioje pozicijoje įsitvirtino "Udinese" komanda, penktą kartą iš eilės laimėjusi išvykoje - šį kartą buvo įveiktas Tomo Danilevičiaus "Livorno". Į ketvirtąją vietą netikėtai šoktelėjo "Cagliari", legendinio G.Zolos įvarčio dėka palaužęs krizėje atsidūrusį "Lazio".

Čempionate penktą vietą užima pirmąją sezono pergalę išvykoje pasiekęs "Palermo", įveikęs "Brescia" su Mariumi Stankevičiumi. Vienodai taškų su "Palermo" turi kitas siciliečių klubas "Messina" šį kartą sužaidęs lygiosiomis su "Fiorentina". Taikiai baigėsi ir "Bologna" susitikimas su "Lecce".

Jau septintą pralaimėjimą patyrė absoliutus turnyro autsaideris "Atalanta" klubas, namuose nusileidęs "Reggina" ekipai. Tuo tarpu "Parma" patyrė apmaudų pralaimėjimą, nes praleido 11 metrų baudinį pačioje mačo pabaigoje ir buvo priversta pripažinti minimalų "Sampdoria" pranašumą.

Turnyrinė lentelė

Rezultatai

"%c00213" 1 - 2 "%c00063"
13' [0 - 1] Vincenzo Iaquinta
54' [0 - 2] David Di Michele
65' [1 - 2] Cristiano Lucarelli

T.Danilevičius ("Livorno") aikštėje pasirodė 87 minutę

"%c00080" 0 - 4 "%c00028"
59' [0 - 1] Vincenzo Montella
68' [0 - 2] Vincenzo Montella
71' [1 - 2] Francesco Totti
90' [2 - 2] Francesco Totti

"%c00215" 0 - 1 "%c00081"
11' [0 - 1] Carlos Paredes

77' M.Marcolini ("Atalanta") pašalintas iš aikštės

"%c00069" 0 - 0 "%c00061"

"%c00079" 0 - 2 "%c00200"
10' [0 - 1] Lamberto Zauli
23' [0 - 2] Franco Brienza

M.Stankevičius ("Brescia") žaidė visas rungtynes

"%c00068" 0 - 1 "%c00062"
50' [0 - 1] Hernan Crespo

"%c00019" 2 - 3 "%c00216"
7' [1 - 0] Goran Pandev
34' [1 - 1] Antonio Langella
65' [1 - 2] Mauro Esposito
70' [1 - 3] Gianfranco Zola
79' [2 - 3] Massimo Oddo (11m.)

56' A.Peruzzi ("Lazio") pašalintas iš aikštės

"%c00214" 1 - 1 "%c00143"
54' [0 - 1] Luca Ariatti
69' [1 - 1] Alessandro Parisi (11m.)

"%c00070" 1 - 0 "%c00029"
90' [1 - 0] Francesco Flachi (11m.)

90' C.Bovo ("Parma") pašalintas iš aikštės