15 turas: triuškinanti "Heerenveen" pergalė © Eurofootball.lt
Penktadienį ir šeštadienį Olandijoje sužaistos ketverios "Eredivisie" čempionato 15 turo rungtynės. Jau minėjome, jog dėl policijos rengiamų protesto akcijų, atšauktos dvejos rungtynės, tad vakar ir užvakar vyko keturi mačai.

Įspūdingiausią pergalę pasiekė ir į trečią poziciją pakilo "Heerenveen" vienuolikė, išvykoje sutriuškinusi Bredos "NAC". Po pirmojo kėlinio svečiai pirmavo tik minimaliu rezultatu 1-0 - 24 minutę pasižyėjo Geraldas Sibonas. Antrajame kėlinyje per vos 23 minutes svečiai pasižymėjo dar keturis kartus - be antrąkart pasižymėjusio G.Sibono, įvarčius taip pat pelnė Miralemas Sulejmanis be taip pat du įvarčius pelnęs Paulo Henrique. Šeimininkams paguodos įvartį pelnė Gertas Jan Tamerusas.

Išvykoje pergalę taip pat iškovojo ir Roterdamo "Sparta", 3-2 nugalėjusi Kerkradės "Roda". "Sparta" po Sjaako Polako bei dviejų Darrylo Robertso įvarčiu pirmavo 3-0, tačiau netrukus "Roda" sušvelnino rezultatą - iš pradžių savo komandos vartininką nuginklavo svečių žaidėjas Danny Schenkelis, o vėliau nuo 11 metrų žymos pasižymėjo Marcelis Meeuwisas.

Likusios dvejos varžybos baigėsi lygiosiomis 1-1. Tokiu pačiu rezultatu sužaidė "Twente" su "VVV Venlo" bei "De Graafschap" su "NEC".

Penktadienio ir šeštadienio rezultatai

"Roda" 2 - 3 "Sparta"
22' [0 - 1] S. Polak
48' [0 - 2] D. Roberts
58' [0 - 3] D. Roberts
67' [1 - 3] D. Schenkel (į savo vartus)
79' [2 - 3] M. Meeuwis (iš 11 m.).

"Twente" 1 - 1 "VVV Venlo"
13' [0 - 1] N. Amrabat
16' [1 - 1] B. NKufo (iš 11 m.).

90' R. Wielaert ("Twente" ir K. Soltani ("VVV Venlo") pašalinti iš aikštės

"NAC" 1 - 5 "Heerenveen"
24' [0 - 1] G. Sibon
50' [0 - 2] M. Sulejmani
55' [0 - 3] G. Sibon
68' [0 - 4] P. Henrique
73' [0 - 5] P. Henrique
75' [1 - 5] G.J. Tamerus

"De Graafschap" 1 - 1 "NEC"
65' [1 - 0] L. Schøne
90' [1 - 1] Y.E. Akchaoui