16 turas: "Lyon" ir toliau nesustabdomi © Eurofootball.lt
Šeštadienį buvo sužaistos septynerios Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybių 16-ojo turo rungtynės, po kurių pirmoje turnyrinės lentelės vietoje ir toliau tvirtai žengia čempiono titulą ginantis "Lyon" klubas. Šiandien (sekmadienį) bus žaidžiamos likusios šio turo rungtynės.

Pastarųjų trejų čempionatų nugalėtojai šiame ture po Sylvaino Wiltordo (%p01621) ir Juninho (%p00569) įvarčių 2-1 palaužė trečioje vietoję buvusią "Auxerre" ekipą. Vienintelį įvartį "Auxerre" ekipai 66-ąją minutę pelnė Benoitas Cheyrou (%p01046).

Ir vėl tik lygiosiomis sugebėjo sužaisti šiemet UEFA Čempionų Lygoje kolkas vėl sėkmingai rungtyniaujantis "Monaco". Monakiečiai šį kartą turėjo tenkintis nulinėmis lygiosiomis su lygos vidutinioke "Toulouse" ekipa.

Puikią pergalę rezultatu 3-1 prieš "Nantes" ekipą iškovojo šią savaitę trenerį bei prezidentą pakeitęs "Marseille" klubas. Nuo 66-osios minutės "Nantes" buvo priversti rungtyniauti 10-yje, kadangi raudoną kortelę prieš savo akis išvydo šio klubo žaidėjas Alexanderis Viveros. Verta paminėti ir tai, kad šiose rungtynėse iš viso buvo parodytos net šešios geltonos kortelės.

Svarbią pergalę rezultatu 2-0 iškovojo lentelės dugne esanti "Bastia", įveikusi naujokę "Caen", o absoliuti turnyro autsaiderė "Istres" patyrė eilinę nesėkmę - šį kartą buvo nusileista "Rennes" klubui. Verta paminėti tai, kad "Istres" yra vienintelė ekipa, dar neiškovojusi pergalės šio sezono "Ligue 1" pirmenybėse.

Turnyrinė lentelė

Visi šeštadienio rungtynių rezultatai:

"%c00055" 2 - 1 "%c00025"
6' [1 - 0] Sylvain Wiltord
29' [2 - 0] Juninho
66' [2 - 1] Benoit Cheyrou

"%c00092" 0 - 0 "%c00036"

"%c00067" 3 - 1 "%c00207"
9' [1 - 0] Olivier Sorlin
56' [2 - 0] Olivier Monterrubio (iš 11m.)
81' [2 - 1] Steven Pele
90' [3 - 0] Olivier Sorlin

"%c00096" 2 - 2 "%c00146"
7' [1 - 0] Mehdi Meniri
13' [1 - 1] Julien Sable
22' [2 - 0] Gregory Proment (iš 11m.)
73' [2 - 2] Vincent Hognon

"%c00071" 3 - 1 "%c00066"
15' [1 - 0] Abdoulaye Meite
21' [2 - 0] Fabrice Fiorese
58' [2 - 1] Gilles Yapi Yapo
90' [3 - 1] Steve Marlet

66' Alexander Viveros ("Nantes") pašalintas iš aikštės

"%c00064" 0 - 0 "%c00026"

"%c00031" 2 - 0 "%c00206"
7' [1 - 0] Djibril Sidibe
58' [2 - 0] Tony Vairelles