20 turas: Pirmoji "Milan" nesekmė išvykoje © Eurofootball.lt
Savaitgalį Italijos pirmenybėse sužaistos 20-ojo turo rungtynės, kuriose nebuvo užfiksuota daug įvarčių tačiau netrūko netikėtų rezultatų - iš favoritų pergalę iškovojo tik lyderis "Juventus" klubas, "Milan" ir "Udinese" patyrė nesėkmes, o "Inter" vėl sužaidė lygiosiomis.

Čempionų titulą ginantis "Milan" buvo priverstas pirmą kartą nusileisti išvykoje šį sezoną, ir tai atsitiko mače su "Livorno" ekipa. Pergalingą įvartį legendinio buvusio "Milan" žaidėjo R. Donadoni auklėtiniams 28 minutę pelnė C. Colombo, o lietuvis T.Danilevičius šį mačą stebėjo nuo atsarginių suolelio.

Šia varžovų nesėkme pasinaudojo "Juventus" klubas, namuose nesunkiai nugalėjęs M. Stankevičiaus "Brescia". Tiesa Turino ekipoje susižeidė vienas jos lyderių P.Nedvedas, ir spėjama, kad trauma gali būti rimta.

Staigmeną pateikė "Reggina" komanda, išvykoje įveikusi trečioje vietoje esančią "Udinese", kuriai tai jau antrasis pralaimėjimas iš eilės. Tokią pat nesėkmingą seriją turi ir Romos "Lazio", šį kartą namuose nesugebėjęs atsigauti po mačo pradžioje praleistu dviejų įvarčių ir pralaimėjęs prieš "Sampdoria".

14-ąjį kartą lygiosiomis sužaidė Milano "Inter", namuose nepalaužę "Chievo" pasipriešinimo. Beje svečiai galėjo netgi laimėti susitikimą, tačiau du kartus pataikė į virpstą. Šeštoje pozicijoje atsidūrė "Roma", rezultatyviausio lygos žaidėjo V.Montellos įvarčio dėka laimėjusi prieš "Fiorentina".

Minimalias pergales namuose iškovojo "Bologna", nugalėjusi "Cagliari", "Lecce" įveikusi "Atalanta" vienuolikę, ir "Messina", nutraukusi sėkmingą "Parma" ekipos seriją. Be įvarčių pasibaigė tik "Siena" susitikimas su "Palermo".

Turnyrinė lentelė

20 turo rezultatai

"%c00069" 1 - 0 "%c00216
70' [1 - 0] Claudio Bellucci

"%c00037" 1 - 1 "%c00068
73' [0 - 1] Davide Mandelli
83' [1 - 1] Obafemi Martins

"%c00038" 2 - 0 "%c00079
12' [1 - 0] David Trezeguet
43' [2 - 0] Maurizio Domizzi (į savo vartus)

"%c00019" 1 - 2 "%c00070
1' [0 - 1] Vitaly Kutuzov
4' [0 - 2] Francesco Flachi (11m.)
61' [1 - 2] Tommaso Rocchi

"%c00061" 1 - 0 "%c00215"
32' [1 - 0] Valeri Bojinov

83' Riccardo Montolivo ("Atalanta") pašalintas iš aikštės

"%c00213" 1 - 0 "%c00062"
29' [1 - 0] Corrado Colombo

92' Alessandro Nesta ("Milan") pašalintas iš aikštės

"%c00214" 1 - 0 "%c00029"
80' [1 - 0] Arturo Di Napoli

"%c00080" 0 - 0 "%c00200"

"%c00063" 0 - 2 "%c00081"
39' [0 - 1] Emiliano Bonazzoli
90' [0 - 2] Marco Borriello

"%c00143" 1 - 2 "%c00028"
20' [1 - 0] Enzo Maresca
24' [1 - 1] Antonio Cassano
67' [1 - 2] Vincenzo Montella