20 turas: "Valencia" pradeda atsilikti nuo lyderių © Eurofootball.lt
Po savaitgalį sužaistų Ispanijos "La Liga" pirmenybių 20-ojo turo susitikimų savo pozicijas dar labiau sustiprino du čempionate pirmaujantys klubai - tris taškus iškovojo ir "Barcelona", ir "Real", tuo tarpu čempionų titulą ginanti "Valencia" patyrė nesėkmę derbyje.

"Barca" namuose nesunkiai nugalėjo Santandero "Racing", o Madrido "Real" taip pat savo aikštėje laimėjo prieš "Mallorca", tiesa karališkojo klubo žaidėjams teko pavargti ir lemiamus įvarčius jie įmušė tik rungtynių pabaigoje.

Jau penkiais taškais nuo "Real" atsilieka trečioje vietoje esanti "Valencia", šį kartą vietinių ekipų derbyje pralaimėjusi prieš "Villarreal". Net trys iš keturių rungtynėse įmuštų įvarčių buvo nuo 11 metrų žymos - šeiminikų gretose "hat-triku" pasižymėjo J.R.Riquelme, svečių komandoje vieną įmušė P.Aimaras, o dar vieno neišnaudojo M.Di Vaio.

Fantastiškos rungtynės vyko Bilbao mieste, kur vietos "Athletic" po ypatingai permainingos ir dramatiškos kovos baskų derbyje laimėjo prieš Pamplonos "Osasuna". Nors sužaidus kiek mažiau nei valandą svečiai ir pirmavo įtikinamu rezultatu 0-3, tačiau tokia jų persvara truko tik keturias minutes, nes netrukus du įvarčius iš eilės pelnė F.Yeste, vėliau rezultatą išlygino R.Tiko, o jau prasidėjus pridėtiniam laikui pergalingą įvartį įmušė J.Guerrero.

Į penktą poziciją nukrito Barselonos "Espanyol", išvykoje turėjęs pripažinti La Korunjos "Deportivo" pranašumą, o kataloniečių nesėkme pasinaudojo "Sevilla", po pergalės išvykoje prieš "Albacete" pakilęs į ketvirtą vietą. Šeštas išlieka kitas Sevilijos klubas "Betis", namuose nepalikęs vilčių "Numancia" ekipai.

Triuškinamą nesėkmę patyrė ir "Zaragoza", sutriuškinta mače su "Getafe" išvykoje, tuo tarpu "Malaga" minimalia persvara laimėjo prieš Madrido "Atletico", tą patį padarė ir "Levante", nugalėjusi San Sebastjano "Real Sociedad".

20 turo statistika

Turnyrinė lentelė

"%c00006" 3 - 0 "%c00005"
8' [1 - 0] Samuel Eto'o
74' [2 - 0] Ronaldinho Gaucho
77' [3 - 0] Anderson Luis Deco

"%c00039" 4 - 3 "%c00018"
16' [0 - 1] Perez Pablo Garcia
48' [0 - 2] Pierre Webo
56' [0 - 3] Francisco Punal
60' [1 - 3] Francisco Yeste
65' [2 - 3] Francisco Yeste
84' [3 - 3] Roberto Tiko
90' [4 - 3] Julen Guerrero

90' Francisco Yeste ("Bilbao") pašalintas iš aikštės

"%c00095" 0 - 2 "%c00107"
36' [0 - 1] Dirnei Renato
45' [0 - 2] Ramiro Antonito

"%c00097" 4 - 0 "%c00205"
15' [1 - 0] Juan Gutierrez Moreno Juanito
24' [2 - 0] Marcos Assuncao
45' [3 - 0] Ricardo Oliveira
47' [4 - 0] Ricardo Oliveira

36' Juan Otxoa ("Numancia") pašalintas iš aikštės

"%c00089" 4 - 1 "%c00102"
9' [1 - 0] Jorge Andrade
15' [1 - 1] Camara Fredson
20' [2 - 1] Diego Tristan
61' [3 - 1] Diego Tristan (11m.)
80' [4 - 1] Juan Carlos Valeron

60' Mauricio Pochettino ("Espanyol") pašalintas iš aikštės

"%c00212" 3 - 0 "%c00108"
12' [1 - 0] Jorge Yordi
14' [2 - 0] Victoriano Nano
35' [3 - 0] Gutierrez Mario Cotelo

"%c00197" 2 - 1 "%c00091"
4' [1 - 0] Ignacio Nacho
47' [2 - 0] Edwin Congo
53' [3 - 0] Nihat Kahveci

"%c00086" 3 - 1 "%c00004"
17' [1 - 0] Juan Riquelme (11m.)
45' [2 - 0] Juan Riquelme
90' [2 - 1] Pablo Aimar (11m.)
90' [3 - 1] Juan Riquelme (11m.)

90' Gonzalo Rodriguez ("Villarreal") pašalintas iš aikštės

"%c00106" 1 - 0 "%c00017"
81' [1 - 0] Antonio Juan Rodriguez

"%c00003" 3 - 1 "%c00021"
35' [1 - 0] Luis Figo (11m.)
41' [1 - 1] Alejandro Campano
80' [2 - 1] Walter Samuel
89' [3 - 1] Santiago Solari

65' Mark Iuliano ("Mallorca") pašalintas iš aikštės