22 turas: Jankausko klubas pralaimėjo autsaideriams © Eurofootball.lt
Šeštadienį sužaistos devynerios Prancūzijos "Ligue 1" čempionato rungtynės. Pirmaujančios komandos iškovojo pergales, tuo tarpu Edgaro Jankausko klubas "Nice" patyrė aštuntą sezono nesėkmę.

"Nice" išvykoje pralaimėjo vienam iš lygos autsaiderių "Bastia", tačiau išliko dvyliktoje vietoje dėl palankių rezultatų kituose stadionuose: be įvarčių baigėsi "PSG" ir "Saint-Etienne" susitikimas, "Sochaux" iškovojo triuškinamą pergalę prieš "Bordeaux", o "Metz" namuose nusileido "Marseille" ekipai.

Trečią poziciją išsaugo dešimtą sezono pergalę iškovojęs "Monaco", kuris namuose dviejų įvarčių persvara įveikė "Lens" klubą. Tokiu pat rezultatu tik svečių pergale baigėsi "Caen" ir "Auxerre" rungtynės. Tris taškus taip pat iškovojo šeštoje vietoje esanti "Toulouse" komanda, ir septintą vietą užimantis "Rennes", laimėjęs mačą su "Ajaccio".

Sekmadienį čempionate įvyks superdvikova - susikaus lyderiai "Lille" bei "Lyon". Pastarasis nuo Liono ekipos atisplėšęs jau 6 taškais, todėl namuošė žaidžiančiai "Lille" ekipai pergalė yra būtina.

Turnyrinė lentelė

Visi šeštadienio rezultatai:

"%c00096" 0 - 1 "%c00071"
25' [0 - 1] P. Luyindula

"%c00031" 2 - 0 "%c00090"
19' [1 - 0] F. Nee
85' [2 - 0] Y. Hadji

E. Jankauskas žaidė visas rungtynes

"%c00206" 0 - 2 "%c00025"
66' [0 - 1] R.Bolf
81' [0 - 2] J. Mignot

"%c00207" 1 - 1 "%c00034"
45' [0 - 1] M. Pagis (iš 11 m.)
54' [1 - 1] F. Chaussidiere

90' R. Salfi ("Istres") pašalintas iš aikštės

"%c00036" 2 - 0 "%c00093"
21' [1 - 0] J. Saviola
39' [2 - 0] D. Maicon

"%c00067" 2 - 0 "%c00026"
26' [1 - 0] A. Frei
66' [2 - 0] N. Bonnal (į savo vartus)

"%c00146" 0 - 0 "%c00023"
76' B. Mendy ("PSG") pašalintas iš aikštės
90' J. Sable ("Saint-Etienne") pašalintas iš aikštės

"%c00065" 4 - 0 "%c00064"
76' [1 - 0] S. Monsoreau
78' [2 - 0] J. Menez
82' [3 - 0] J. Menez
84' [4 - 0] J. Menez

52' D. Jemmali ("Bordeaux") pašalintas iš aikštės

"%c00092" 2 - 1 "%c00066"
15' [0 - 1] M. Diallo
30' [1 - 1] E. Emana
72' [2 - 1] B. Psaume