22 turas: Pirmoji "Barcos" nesėkmė namuose © Eurofootball.lt
Ispanijos čempionate sekmadienį sužaistos 22-ojo turo varžybos. Netikėtą nesėkmę, kuri tapo pirmoji savo aikštėje šį sezoną, patyrė lygos lyderė "Barcelona", pralaimėjusi prieš Madrido "Atletico" ir taip praradusi turėtą septynių taškų persvarą - dabar Katalonijos ekipą ir antroje vietoje esantį "Real" tebeskiria tik keturi taškai.

"Nou Camp" stadione susirinkę žiūrovai buvo šokiruoti jau antrąją rungtynių minutę, kai po gražaus A.Ibagazos perdavimo kulnu kataloniečių vartininką nuginklavo F.Torresas. Likus 20 minučių rezultatą galėjo išlyginti Ronaldinho, bet jis neįmušė 11 metrų baudinio, o paskutinėmis mačo akimirkomis tokią progą išnaudojo Torresas, taip užtvirtinęs savo komandai pergalę.

Ketvirtoje pozicijoje atsidūrė "Sevilla", išvykoje sutriuškinusi Valensijos "Levante", tuo tarpu "Villarreal" po penktos pergalės iš eilės pakilo į penktąją poziciją. Beje "Villarreal" puolėjas D.Forlanas po šių rungtynių tapo pirmuoju žaidėju klubo istorijoje, kuriam pavyko pelnyti trylika įvarčių sezone.

Į šeštą vietą šoktelėjo Sevilijos "Betis", namuose laimėjęs prieš Pamplonos "Osasuna", o šeštadienį pralaimėjęs Barselonos "Espanyol" dabar jau tik septintas. Turnyrinės lentelės viduryje išlieka La Korunjos "Deportivo", tik lygiosiomis sužaidęs su Bilbao "Athletic".

Kitose rungtynėse pergales namuose minimaliu skirtumu iškovojo "Albacete", dviejų 11 metrų baudinių dėka įveikusi "Zaragoza", ir "Getafe", palaužusi "Numancia" pasipriešinimą. Be įvarčių baigėsi "Malaga" ir "Mallorca" ekipų susitikimas.

Turnyrinė lentelė

22 turo rezultatai

"%c00095" 2 - 1 "%c00108"
14' [0 - 1] Gonzalez Oscar
48' [1 - 1] Antonio Pacheco (11m.)
84' [2 - 1] Antonio Pacheco (11m.)

48' Gonzalez Oscar, 83' Conde Luis Garcia (abu "Zaragoza") pašalinti iš aikštės

"%c00097" 3 - 1 "%c00018"
10' [1 - 0] Marcos Assuncao
17' [1 - 1] Valmiro Valdo
36' [2 - 1] David Rivas
81' [3 - 1] Ricardo Oliveira

"%c00212" 1 - 0 "%c00205"
27' [1 - 0] Daniel Kome

"%c00197" 0 - 3 "%c00107"
33' [0 - 1] Ramiro Antonito
52' [0 - 2] Ariza Makukula
85' [0 - 3] Cesar Julio Baptista

"%c00106" 0 - 0 "%c00021"

"%c00086" 2 - 1 "%c00005"
24' [0 - 1] Mario Regueiro
49' [1 - 1] Diego Forlan
65' [2 - 1] Juan Roman Riquelme (11m.)

33' Walid Regragui ("Racing") pašalintas iš aikštės

"%c00089" 1 - 1 "%c00039"
50' [0 - 1] Pablo Orbaiz
83' [1 - 1] Diego Tristan (11m.)

"%c00006" 0 - 2 "%c00017"
2' [0 - 1] Fernando Torres
90' [0 - 2] Fernando Torres (11m.)