23 turas: "Bayern" tolsta nuo "Hamburger" © Eurofootball.lt
Ir toliau tęsiasi bei prie finišo artėja Bundesligos futbolo pirmenybės, tuo tarpu link dar vieno čempionų titulo sėkmingai žingsniuoja "Bayern" klubas, šiame ture iškovojęs dar vieną pergalę ir šiek tiek padidinęs atotrūkį nuo "Hamburger".

Bavarijos klubas namuose 5-2 sutriuškino "Eintracht" klubą ir pratęsė pergalių seriją savo namų "Allianz" arenoje – šiame sezone "Bayern" namuose iškovojo visus įmanomus taškus. Nors 21-ąją minutę šeimininkai pirmieji įmušė įvartį, svečiai iš Frankfurto nepasidavė ir netrukus sugebėjo išlyginti santykį. Vis dėlto, jau po dvidešimties sekundžių Miuncheno ekipa vėl išsiveržė į priekį ir toks staigus atsakas turbūt galutinai palaužė svečius – per likusį varžybų laiką "Eintracht" praleido dar tris įvarčius, tuo pačiu nudžiugindami stadione susirinkusius 70 tūkstančių "Bayern" gerbėjų.

Visiškai kitokios sirgalių nuotaikos buvo Hamburge, "AOL" arenoje – namuose rungtyniavęs "Hamburger" klubas 0-2 nusileido svečiams iš Stuttgarto ir taip labai susikomplikavo savo galimybes dar pakovoti dėl lygos čempionų titulo. Negana to, uostamiesčio futbolininkai prarado ir antrąją turnyrinės lentelės poziciją, ją užleisdami "Werder" ekipai.

Pastaruoju metu neblogą žaidimą demonstruojantis "Werder" klubas savaitės viduryje nugalėjo "Juventus" ekipą, o šį šeštadienį iškovojo pergalę ir nacionalinėse pirmenybėse, namuose rezultatu 2-0 įveikdami "Gladbach" ekipą. Neseniai po traumos sugrįžęs "Werder" puolėjas M.Klose nieko nelaukęs ėmėsi darbo ir jau 16-ąją minutę išvedė šeimininkus į priekį – po J.Micaudo "skerso" M.Klose galva pasiuntė kamuolį į "Gladbach" vartų tinklą ir pelnė jau 17-ąjį įvartį Bundesligos pirmenybėse. Dar po dešimties minučių šeimininkų persvarą padvigubino kitas rezultatyvus puolėjas I.Klasničius ir prisidėjo prie penkioliktosios klubo pergalės šiame sezone. Šis laimėjimas leido bent jau dar labiau neatsilikti nuo pirmaujančių "Bayern" futbolininkų – nuo lyderių Brėmeno ekipą vis dar skiria devyni taškai.

Ir toliau pergales skina bei sparčiai iš turnyrinės lentelės dugno kapstosi "Kaiserslautern" futbolininkai. Šį kart "Kaiserslautern" svečiuose 2-0 įveikė "Mainz" ir iškovojo jau trečiąją pergalę iš eilės, o klubą į pergalę vėl atvedė B.Sanogo per tris mačo minutęs įmušęs abu susitikimo įvarčius. Fantastišką formą demonstruojantis puolėjas per pastaruosius keturis mačus net šešis kartus pasiuntė kamuolį į varžovų ekipos tinklą. Pergalė "Kaiserslautern" leido pakilti į keturioliktąją vietą, kuri garantuoja išlikimą aukščiausioje lygoje.

Ir toliau beviltiškai atrodo "Koln" futbolininkai – šeštadienį jie namuose 0-3 nusileido svečiams iš Leverkuzeno. Didžiąją mačo dalį "Koln" sugebėjo išlaikyti rezultatą lygų, tačiau varžybų pabaigoje palūžo ir per šešiolika minučių praleidę tris įvarčius patyrė jau keturioliktąją nesėkmę šiame sezone. Jei per likusius vienuolika turų "Koln" nepradės rinkti taškų, jiems neabejotinai teks palikti Bundesligą.

Visi turo rezultatai

"%c00016" 2 – 0 "%c00103"
16` [1 – 0] Miroslav Klose
27` [2 – 0] Ivan Klasnic

"%c00011" 2 – 1 "%c00088"
9` [1 – 0] Mike Hanke
17` [1 – 1] Thomas Brdaric
86` [2 – 1] Juan Carlos Menseguez

"%c00256" 0 – 3 "%c00008"
67` [0 – 1] Dimitar Berbatov
70` [0 – 2] Andrej Voronin
83` [0 – 3] Jacek Krzynowek

77` Alpay Özalan ("Koln") pašalintas iš aikštės.

"%c00015" 2 – 0 "%c00208"
58` [1 – 0] Kevin Kuranyi
65` [2 – 0] Lincoln

36` Ivica Banovic ("Nurnberg") pašalintas iš aikštės.

"%c00209" 0 – 2 "%c00014"
24` [0 – 1] Boubacar Sanogo
26` [0 – 2] Boubacar Sanogo

"%c00001" 5 – 2 "%c00257"
21` [1 – 0] Paolo Guerrero
32` [1 – 1] Christoph Preuß
33` [2 – 1] Michael Ballack
42` [3 – 1] Paolo Guerrero
62` [4 – 1] Michael Ballack
84` [4 – 2] Alexander Meier
85` [5 – 2] Claudio Pizarro

"%c00210" 1 – 0 "%c00100"
45` [1 – 0] Rüdiger Kauf

"%c00024" 0 - 2 "%c00027"
43` [0 - 1] Silvio Meißner
90` [0 - 2] Mario Gomes

88` Daniel van Buyten ("Hamburger") pašalintas iš aikštės.

"%c00258" 2 - 1 "%c00105"
20` [1 - 0] Mihai Tararache
50` [2 - 0] Klemen Lavric
68` [2 - 1] Yildiray Bastürk

19` Alexander Madlung ("Hertha") pašalintas iš aikštės.