23 turas: Lyderius vėl skiria jau tik du taškai © Eurofootball.lt
Sekmadienį Italijos pirmenybėse sužaisti 23-ojo turo susitikimai. Skirtumas tarp čempionato lyderių vėl sumažėjo iki dviejų taškų, nes "Milan" pasinaudojo vakarykščiu "Juventus" pralaimėjimu, tuo tarpu "lietuviški" klubai patyrė nesėkmes.

Centrinėse turo rungtynėse "Milan" namuose žaidė prieš "Lazio" ir Italijos čempionams pasisekė išplėšti pergalę - svečiai pirmavo po M.Oddo realizuoto 11m. baudinio, tačiau rezultatą puikiu baudos smūgiu išlygino po traumos grįžęs A.Ševčenko, o pergalingą įvartį paskutinėmis mačo akimirkomis šeimininkams pelnė buvęs "Lazio" žaidėjas H.Crespo.

Ir toliau nenugalėtas šį sezoną lieka "Inter", tiesa Milano klubo žaidėjai eilinį kartą sužaidė lygiosiomis, beje dėl jų turėjo gerokai paplušėti, nes mače su "Parma" buvo likę dešimtyje ir turėjo dviejų įvarčių deficitą.

"Inter" lygiosiomis pasinaudojo "Udinese", išvykoje įveikusi "Brescia" ir sugrįžusi į trečiąją vietą. Šeštoje pozicijoje liko "Roma", namuose nesugebėjusi palaužti "Bologna" ekipos pasipriešinimo.

Vos antrą kartą pergalę šventė autsaiderė "Atalanta", namuose minimalia persvara įveikusi "Livorno", tokiu pačiu rezultatu baigėsi ir "Chievo" bei "Messina" susitikimas, o "Reggina" ir "Siena" sužaidė ypač rezultatyviomis lygiosiomis.

Turnyrinė lentelė

23 turo rezultatai

"%c00215" 1 - 0 "%c00213"
23' [1 - 0] Luigi Sala

T.Danilevičius žaidė nuo 69 minutės

"%c00079" 0 - 1 "%c00063"
84' [0 - 1] Vincenzo Iaquinta"

M.Stankevičius žaidė visas rungtynes

"%c00216" 3 - 1 "%c00061"
11' [1 - 0] Massimo Gobbi
39' [1 - 1] Mirko Vucinic
74' [2 - 1] Mauro Esposito
87' [3 - 1] Mauro Esposito

54' Vincenzo Sicignano ("Lecce") pašalintas iš aikštės

"%c00068" 1 - 0 "%c00214"
16' [1 - 0] Simone Tiribocchi

79' Gaetano D'Agostino ("Messina") pašalintas iš aikštės

"%c00029" 2 - 2 "%c00037"
36' [1 - 0] Fabio Simplicio (11m.)
59' [2 - 0] Alberto Gilardino
75' [2 - 1] Ivan Ramiro Cordoba
81' [2 - 2] Christian Vieri (11m.)

35' Marco Materazzi ("Inter") pašalintas iš aikštės

"%c00081" 3 - 3 "%c00080"
6' [0 - 1] Simone Vergassola
26' [0 - 2] Enrico Chiesa
44' [1 - 2] Ivan Franceschini
58' [1 - 3] Enrico Chiesa
81' [2 - 3] Marco Borriello
83' [3 - 3] Carlos Paredes

"%c00028" 1 - 1 "%c00069"
9' [1 - 0] Vincenzo Montella
61' [1 - 1] Francesco Della Rocca

"%c00062" 2 - 1 "%c00019"
56' [0 - 1] Massimo Oddo (11m.)
72' [1 - 1] Andriy Shevchenko
90' [2 - 1] Hernan Crespo