24 turas: "Bordeaux" ir "Auxerre" pergalės © Eurofootball.lt
Šeštadienį Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybėse buvo žaidžiami 24-ojo turo susitikimai. Du mačai buvo atidėti ir bus žaidžiami vėliau.

Minimalią pergalę prieš "Lens" šeštadienį iškovojo ir antrąją poziciją išsaugojo "Bordeaux" klubas. Vienintelį rungtynių įvartį 28-ąją minutę iš 11 metrų baudinio pelnė Lilianas Laslandesas.

Pergalę šiame ture iškovojo ir 3 taškų atsilikimą nuo "Bordeaux" išlaikė trečioje vietoje žengianti "Auxerre" ekipa. Osero klubas namuose 2-0 įveikė "Rennes" futbolininkus. Įvarčius nugalėtojams pelnė Luigi Pieroni ir Thomas Kahlenbergas.

Dar labiau nuo lyderių po šio turo nutolo "Le Mans" ekipa, sugebėjusi sužaisti tik lygiosiomos 1-1 su antroje turnyrinės lentelės pusėje žengiančia "Toulouse". "Toulouse" pirmavo po 12-ąją minutę įmušto Jean-Louis Akpa-Akpro įvarčio, tačiau po dešimties minučių Tulio De Melo sugebėjo rezultatą išlyginti.

Kitos dvi šeštadienio dvikovos baigėsi nulinėmis lygiosiomis - tap sužaidė "Marseille" ir "Sochaux" bei "Nancy" ir "Ajaccio" ekipos.

Šeštadienio rungtynių rezultatai:

"%c00064" 1 - 0 "%c00093"
28` [1 - 0] Lilian Laslandes (iš 11m.)

"%c00071" 0 - 0 "%c00065"

"%c00254" 0 - 0 "%c00026"

"%c00025" 2 - 0 "%c00067"
68` [1 - 0] Luigi Pieroni (iš 11m.)
79` [2 - 0] Thomas Kahlenberg

88` Lionel Mathis ("Auxerre") pašalintas iš aikštės

"%c00098" 1 - 1 "%c00092"
12` [0 - 1] Jean-Louis Akpa-Akpro
22` [1 - 1] Tulio De Melo