28 turas: Gėdingas "Lyon" pralaimėjimas © Eurofootball.lt
Savaitgalį Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybėse vyko 28-ojo turo susitikimai. Netikėčiausias turo rezultatas buvo užfiksuotas Lijone, kur vietos "Lyon" buvo tiesiog sumindyti "Rennes" ekipos 1-4.

Jau 19-ąją mačo minutę viso tris įvarčius šiame mače pelnęs Johnas Utaka išvedė "Rennes" komandą į priekį. 31-ąją minutę rezultatą padvigubino Yoannas Gourcuffas ir nors jau po 6 minučių Juninho iš 11 metrų baudinio sugebėjo rezultatą sušvelninti, antrajame kėlinyje Johnas Utaka pridėjo dar du įvarčius ir "Rennes" šventė užtikrintą pergalę 1-4.

Galimybe ženkliai priartėti prie lyderių nepasinaudojo antroje vietoje žengiantis "Bordeaux" klubas, mačą namuose su autsaideriu "Metz" klubu baigęs rezultatyviomis lygiosiomis 3-3. Verta paminėti, jog "Metz" šiose rungtynėse du kartus pirmavo, o "Bordeaux" teko du kartus lyginti rezultatą.

Prie pastarojo klubo po sekmadienį iškovotos pergalės prieš ir toliau labai nesėkmingai rungtyniaujantį "Monaco" priartėjo "Lille" klubas. Vienintelį rungtynių įvartį 0-1 pasibaigusiame mače "Lille" ekipai pelnė Peteris Odemwingie. Reikia pažymėti, kad "Lille" nuo 51-osios minutės žaidė dešimtyje, kadangi už raudoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas Jeanas Makounas.

Nuo "Lille" klubo neatsilieka ir "Auxerre" ekipa, šeštadienį po dviejų Thomo Kahlenbergo įvarčių užtikrintai 2-0 įveikusi "Toulouse" vienuolikę. Po šios pergalės ketvirtoje vietoje žengianti "Auxerre" nuo "Lille" atsilieka 1 tašku, o nuo "Bordeaux" 7 taškais.

Minimalią pergalę sekmadienį iškovojo ir į 5-ąją turnyrinės lentelės vietą pakilo "Marseille" klubas. Marselio futbolininkai 1-0 namuose įveikė "Nice" vienuiolikę ir pasinaudojo "P.S.G" bei "Le Mans" nesėkmėmis.

Pirmieji išvykoje nesugebėjo palaužti "Nantes" vienuolikės ir mača baigė nulinėmis lygiosiomis, o "Le Mans" 0-1 nusileido pastaruoju metu kiek nesėkmingai rungtyniavusiai "Saint-Etienne" ekipai.

28-ojo turo rezultatai:

"%c00066" 0 - 0 "%c00023"

70` Sylvain Armand ("P.S.G") pašalintas iš aikštės

"%c00055" 1 - 4 "%c00067"
19` [0 - 1] John Utaka
31` [0 - 2] Yoann Gourcuff
37` [1 - 2] Juninho (iš 11m.)
53` [1 - 3] John Utaka
72` [1 - 4] John Utaka

"%c00254" 0 - 3 "%c00065"
16` [0 - 1] Moumouni Dagano
45` [0 - 2] Cedric Lecluse (į savo vartus)
87` [0 - 3] Araujo Ilan

80` Kim ("Nancy") pašalintas iš aikštės

"%c00025" 2 - 0 "%c00092"
21` [1 - 0] Thomas Kahlenberg
68` [2 - 0] Thomas Kahlenberg

"%c00064" 3 - 3 "%c00096"
15` [0 - 1] Souleymane Youla
18` [1 - 1] Marouane Chamakh
19` [2 - 1] Marouane Chamakh
20` [2 - 2] Frederic Roux (į savo vartus)
43` [2 - 3] Roy Contout
70` [3 - 3] Alejandro Alonso

89` Marouane Chamakh ("Bordeaux") pašalintas iš aikštės

"%c00098" 0 - 1 "%c00146"
57` [0 - 1] Helder Postiga

"%c00093" 1 - 0 "%c00026"
18` [1 - 0] Daniel Cousin

"%c00036" 0 - 1 "%c00094"
58` [0 - 1] Peter Odemwingie

51` Jean Makoun ("Lille") pašalintas iš aikštės

"%c00034" 2 - 0 "%c00255"
13` [1 - 0] Amara Diane
88` [2 - 0] Yacine Abdessadki

"%c00071" 1 - 0 "%c00090"
66` [1 - 0] Toifilou Maoulida

90` Thomas Deruda ("Marseille") pašalintas iš aikštės