29 turas: "Lyon" artėja prie titulo © Eurofootball.lt
Po šį savaitgalį sužaistų Prancūzijos futbolo pirmenybių "Ligue 1" 29-ojo turo rungtynių situacija turnyrinėje čempionato lentelėje nesikeičia - lyderio poziciją ir toliau tvirtai saugo čempionų titulą ginantis "Lyon".

Pastarųjų metų "Ligue 1" čempionai šeštadienį rezultatu 2-1 įveikė "Istres" ir likus 9 turams iki čempionato pabaigos išlaiko 8 taškų pranašumą prieš antroje pozicijoje žengiantį "Marseille", kuris tokiu pačiu rezultatu deka dviejų Steve'o Matlet įvarčių įveikė "Lens".

Nuo lyderių vis labiau tolsta "Monaco", "Lille" ir "Auxerre" klubai, šiame ture sužaidę tik lygiosiomis - "Monaco" ir "Auxerre" rungtynės baigėsi taikiai 2-2, o tuo tarpu "Lille" nesugebėjo įveikti "Toulouse" ekipos.

Netikėtą pergalę šiame ture iškovojo ir į 18-ąją poziciją pakilo vienas čempionatyo autsaiderių "Ajaccio", 1-0 palaužęs sostinės "P.S.G" pasipriešinimą.

Vėl nugalėti nesugebėjo ir Edgaro Jankausko "Nice". Nicos ekipa šį kartą sužaidė nulinėmis lygiosiomis su "Strasbourg" vienuolike, o Lietuvos nacionalinės rinktinės puolėjas aikštėje pasirodė 64-ąją minutę.

Turnyrinė lentelė

Visi 29-ojo turo rezultatai:

"%c00096" 1 - 1 "%c00067"
22` [1 - 0] Stephane Borbiconi
45` [1 - 1] Alexander Frei

"%c00066" 2 - 0 "%c00206"
12` [1 - 0] Mamadou Bagayoko
90` [2 - 0] Claudiu Keseru

"%c00090" 0 - 0 "%c00034"

"%c00065" 1 - 0 "%c00031"
1` [1 - 0] Araujo Ilan

"%c00055" 2 - 1 "%c00207"
19` [1 - 0] Juninho
30` [1 - 1] Moussa N`Diaye
77` [2 - 1] Sidney Govou

"%c00026" 1 - 0 "%c00023"
16` [1 - 0] Moreira Andre Luiz (iš 11m.)

"%c00064" 2 - 0 "%c00146"
15` [1 - 0] Jean Claude Darcheville
89` [2 - 0] Marouane Chamakh

"%c00071" 2 - 1 "%c00093"
28` [0 - 1] John Utaka
30` [1 - 1] Steve Marlet
72` [2 - 1] Steve Marlet

"%c00094" 1 - 1 "%c00092"
61' [1 - 0] Peter Odemwingie
74' [1 - 1] Daniel Moreira

72' Mathieu Chalme ("Lille") pašalintas iš aikštės

"%c00025" 2 - 2 "%c00036"
45' [0 - 1] Julien Rodriguez
53' [1 - 1] Luigi Pieroni
57' [1 - 2] Francois Modesto
78' [2 - 2] Jean-Sebastien Jaures (iš 11m.)