29 turas: "Rangers" priartėjo prie kluptelėjusio "Hearts" © Eurofootball.lt
Šeštadienį sužaidus penkerias 29-o Škotijos "Premier" lygos turo rungtynes čempionų titulą ginantiems Glazgo "Rangers" pavyko priartėti prie antroje vietoje žengiančių "Hearts" futbolininkų, kurie svečiuose nesugebėjo įveikti "Inverness CT" vienuolikės.

Be traumuotų savo atakų lyderių Rudi Škacelio, lietuvio Edgaro Jankausko ir kapitono Steveno Pressley žaidęs "Hearts" kėlė mažai grėsmės varžovų vartams, tuo tarpu svečių vartus nuo įvarčių apsaugojo puikiai žaidęs Škotijos rinktinės vartininkas Craigas Gordonas.

"Hearts" sudėtyje visas rungtynes žaidė lietuvis Deividas Česnauskis, ir šiose rungtynėse demonstravęs pastaruoju metu labai gerą formą, tuo tarpu kitas lietuvis Saulius Mikoliūnas nepakilo nuo atsarginių žaidėjų suolelio.

Šiuo "Hearts" kluptelėjimu pasinaudojo trečioje vietoje žengiantis Glazgo "Rangers", namuose net 4-0 sutriuškinęs "Kilmarnock" ekipą ir sumažinęs atsilikimą nuo Edinburgo ekipos iki šešių taškų.

Pergales šeštadienį taip pat iškovojo "Dundee Utd", "Dunfermline" bei "Motherwell", namuose įveikę atitinkamai "Livingston", "Aberdeen" bei "Falkirk" ekipas.

Paskutines 29-o turo rungtynes sekmadienį žais Edinburgo "Hibernian" ir čempionato lyderiai Glazgo "Celtic".

Statistika

"%c00226" 3 - 1 "%c00229"
16` [0 - 1] Sam Morrow
67` [1 - 1] Lee Miller
76` [2 - 1] Mark Kerr
79` [3 - 1] Lee Miller

"%c00151" 1 - 0 "%c00224"
47` [1 - 0] Mark Burchill

"%c00227" 0 - 0 "%c00219"

"%c00230" 3 - 1 "%c00259"
30` [1 - 0] Scott McDonald
45` [2 - 0] Scott McDonald
52` [3 - 0] Richie Foran
54` [3 - 1] Patrick Cregg

"%c00121" 4 - 0 "%c00228"
12` [1 - 0] Kris Boyd
70` [2 - 0] Julien Rodriguez
84` [3 - 0] Dado Prso (11 m.)
86` [4 - 0] Peter Lovenkrands