37 turas: "Palermo" kitą sezoną žais UEFA taurėje © Eurofootball.lt
Sužaidus priešpaskutinio, 37-ojo, Italijos čempionato turo rungtynes paaiškėjo, jog "Palermo" užsitikrino kelialapį į kito sezono UEFA taurės turnyrą, o "Atalanta" pasitraukia iš "Serie A" pirmenybių, tačiau paskutinėms varžyboms intriga lieka kovoje dėl ketvirtos vietos ir bandymo išvengti iškritimo į žemesnę lygą.

"Palermo", penktadienį sužaidęs lygiosiomis su "Milan" ir padėjęs "Juventus" klubui užsitikrinti čempionų titulą, penktą vietą užsigarantavo dėka "Brescia" ekipos, kuri namuose laimėjo prieš "Messina" ir išsaugojo viltis išlikti pirmenybėse.

Gera proga įsitvirtinti ketvirtoje pozicijoje nepasinaudojo "Udinese", sužaidusi lygiosiomis su "Cagliari" ir įgijusi minimalią persvarą prieš "Sampdoria" ekipą, kuriai namuose nepasisekė ir teko pripažinti pralaimėjimą mače prieš "Inter".

Naujai karūnuotas čempionas "Juventus" pergalę atšventė išvykoje lygiosiomis su "Livorno", rezultatu 2-2 baigėsi ir "Reggina" susitikimas su "Lecce". Į turnyrinės lentelės viršutinę dalį šoktelėjo ir išlikimą lygoje užsitikrino "Roma", minimalia persvara laimėjusi prieš autsaiderę "Atalanta" komandą, kuriai kitais metais teks žaisti "Serie B" čempionate.

Sunkioje padėtyje atsidūrė "Fiorentina", po lygiųjų su "Lazio" užimanti priešpaskutinę vietą, o be įvarčių mačą su "Parma" baigusi "Siena" turi vos tašku daugiau. Svarbų laimėjimą iškovojo "Chievo", vieno įvarčio persvara namuose įveikęs "Bologna" klubą ir aplenkęs jį turnyrinėje lentelėje.

Paskutiniame ture "Lazio", "Lecce" bei "Reggina" klubai dar negali jaustis visiškai saugūs dėl išlikimo, tiesa pagrindinė kova turėtų vykti tarp šešių klubų: "Chievo", "Bologna", "Brescia", "Parma", "Siena" ir "Fiorentina" - dvi iš šių komandų greičiausiai prisijungs prie "Atalanta" ekipos kelyje žemyn į "Serie B".

Turnyrinė lentelė

37 turo statistika

"%c00215" 0 - 1 "%c00028"
49' [0 - 1] Antonio Cassano

"%c00079" 2 - 1 "%c00214"
61' [1 - 0] Luigi Di Biagio
72' [2 - 0] Omar Milanetto
90' [2 - 1] Nicola Amoruso

M.Stankevičius žaidė visas rungtynes

"%c00216" 1 - 1 "%c00063"
48' [0 - 1] Vincenzo Iaquinta
66' [1 - 1] Mauro Esposito

"%c00068" 1 - 0 "%c00069"
82' [1 - 0] Davide Mandelli

"%c00019" 1 - 1 "%c00143"
2' [0 - 1] Enzo Maresca
17' [1 - 1] Sebastiano Siviglia

"%c00213" 2 - 2 "%c00038"
10' [0 - 1] Pavel Nedved
48' [1 - 1] Igor Protti
55' [2 - 1] Christiano Lucarelli
65' [2 - 2] David Trezeguet

T.Danilevičius žaidė nuo 60-os minutės

"%c00029" 0 - 0 "%c00080"

"%c00081" 2 - 2 "%c00061"
8' [1 - 0] Emiliano Bonazzoli
14' [1 - 1] Mirko Vucinic
30' [2 - 1] Carlos Paredes
43' [2 - 2] Mirko Vucinic

"%c00070" 0 - 1 "%c00037"
36' [0 - 1] Adriano