9 turas: "Nevėžio" pažeminimas Kaune © Eurofootball.lt
Lietuvos "A lygos" čempionate šeštadienį jau įvyko keturi 9-ojo turo susitikimai. Pirmąjį ratą nepraradęs taškų baigė devintą pergalę iškovojęs lygos lyderis "Ekranas", iškovojęs , "Šilutė" namuose nugalėjo įveikė "Vėtrą", "Sūduva" sužaidė lygiosiomis su "Žalgiriu", o absoliutus autsaideris "Nevėžis" net 0-8 pralaimėjo "Kaunui".

"Ekranas" Panevėžyje priemė "Šiaulius", ir jau ketvirtą susitikimą iš eilės varžovus įveikė minimalia persvara. Pergalingą įvartį, leidusį panevėžiečiams pirmąjį čempionato ratą baigti itin įspūdingai nei karto nesuklupus, pelnė V.Kavaliauskas.

Šešiais taškais nuo savo pagrindinių varžovų kovoje dėl čempionų titulo atsilieka rungtynėmis daugiau sužaidęs "Kaunas", nors ir buvo skaitomas kaip išvykoje žaidusi komanda, savo namų stadione aukščiausiai lygai nebūdingu rezultatu 8-0 sutriuškino pirmenybių autsaiderį Kėdainių "Nevėžį". Tris įvarčius kauniečiams pelnė A.Velička, du įmušė T.Tomašauskas, po vieną kartą pasižymėjo D.Sanajevas, I.Zelmikas ir A.Rimkevičius.

Staigmeną pateikė "Šilutės" ekipa, namų aikštėje nugalėjusi trečią poziciją užimančią Vilniaus "Vėtrą". Šeimininkus į priekį 11 minutę išvedė žaidžiantis treneris S.Česnulis, o sužaidus beveik valandą komandos atakų lyderis G.Juška persvarą padvigubino ir užtvirtino šilutiškių pergalę.

Įnirtingiausia dvikova vyko Marijampolėje, kur vietos "Sūduva" pirmavo prieš Vilniaus "Žalgirį" po T.Radzinevičiaus įvarčio, tačiau įpusėjus antrajam kėliniui A.Osipovičius rezultatą išlygino, taigi abi ekipos pasidalino po tašką ir išlieka atitinkamai septintoje ir šeštoje pozicijose.

Kaip įprasta, vėliausios turo rungtynės vyko "Žalgirio" stadione - "Vilnius" susitiko su Klaipėdos "Atlantu" ir gana netikėtai įveikė jį minimalia persvara. Nerezultatyviai šį sezoną rungtyniaujančio Vilniaus klubo gretose vienintelį ir pergalingą įvartį įmušė N.Astrauskas.

9 turo statistika

"%c00141" 2 - 0 "%c00123"
11' [1 - 0] Svajūnas Česnulis
59' [2 - 0] Gvidas Juška

"%c00033" 1 - 0 "%c00222"
29' [1 - 0] Vitalijus Kavaliauskas

"%c00125" 1 - 1 "%c00032"
25' [1 - 0] Tomas Radzinevičius
67' [1 - 1] Aleksandr Osipovič

"%c00231" 0 - 8 "%c00030"
15' [0 - 1] Tomas Tamošauskas
28' [0 - 2] Darius Sanajevas
33' [0 - 3] Andrius Velička
48' [0 - 4] Irmantas Zelmikas
64' [0 - 5] Andrius Velička
66' [0 - 6] Artūras Rimkevičius
67' [0 - 7] Tomas Tamošauskas
75' [0 - 8] Andrius Velička

"%c00140" 1 - 0 "%c00124"
49' [1 - 0] Nerijus Astrauskas