A grupė: Alžyro ir Angolos rinktinių pergalės © Eurofootball.lt
Ketvirtadienio vakarą antruosius mačus sužaidė A grupės komandos. Pergales iškovojo Alžyras, įveikęs Malį, bei šeimininkų Angolos rinktinė, kuri 2-0 pranoko Malavį.

Alžyriečiams tai buvo pirmoji pergalė pirmenybėse, mat pirmajame ture jie kiek netikėtai pralaimėjo Malavio rinktinei. Vienintelį įvartį šiame mače besibaigiant pirmąjai susitikimo daliai galva įmušė gynėjas Rafikas Halliche.

Kitose rungtynėse taip pat pirmąją pergalę čempionate iškovojo šeimininkė Angola. Šeimininkų pergalę lėmė 48-ąją minutę tikslus Flavio smūgis galva bei 53-ąją minutę pelnytas Manucho įvartis.

Po dviejų turų šioje grupėje pirmauja keturis taškus turinti Angola, po tris taškus turi Alžyras ir Malavis, tuo tarpu Malio sąskaitoje - 1 taškas.