A grupę laimėjo šeimininkai egiptiečiai © Eurofootball.lt
Šeštadienį dvejomis rungtynėmis baigėsi kovos Afrikos Nacijų taurės A grupėje. Paskutinėse - trečiose - rungtynėse šeimininkai egiptiečiai 3-1 įveikė Dramblio Kaulo Kranto futbolininkus, o Marokas sužaidė nulinėmis lygiosiomis su Libija.

Egiptas 3 - 1 Dramblio Kaulo Krantas
9` [1 - 0] Emad Moteab
43` [1 - 1] Arouna Kone
61` [2 - 1] Mohamed Aboutrika
73` [3 - 1] Emad Moteab

Rungtynes Kairo tarptautiniame stadione sėkmingiau pradėjo egiptiečiai, kai devintą minutę po Abdelzaher El Saqqa`os perdavimo galva pasižymėjo Emadas Moteabas. Tačiau šis įvartis tarsi pažadino Dramblio Kaulo Kranto futbolininkus, kurie įerėmė iniciatyvą ir prieš pat pertrauką Aruna Kone įspūdingu smūgiu iš maždaug 25 metrų išlygino rezultatą.

Tačiau anksti antrajame kėlinyje įmuštas Mohamedo Aboutrika`os įvartis bei antrasis E.Moteabo įvartis 73 minutę leido šeimininkams švęsti pergalę. Šios pergalės džiaugsmą egiptiečiams kiek apkartino komandos lyderio Mido patirta trauma, tačiau tikimasi, kad ji nėra rimta.

Libija 0 - 0 Marokas

Tuo tarpu kitose grupės rungtynėse Maroko rinktinė sužaidė be įvarčių su autsaidere Libijos vienuolike ir pasitraukė iš turnyro taip ir neįmušę nei vieno įvarčio. Būtent tai, ekspertų teigimu, ir "palaidojo" marokiečius, kurių kitos grandys žaidė tikrai patikimai.