„AC Milan“ klubas ir toliau banguoja Italijoje

Italijos „Serie A“ lygoje „AC Milan“ klubas svečiuose, rezultatu 1:2, nusileido Florencijos „Fiorentina“.

22-ąją minutę 11 metrų baudinio nerealizavo šeimininkų puolėjas Moise Keanas.

35-ąją minutę „viola“ į priekį išvedė buvęs „rossoneri“ žaidėjas Yacine‘as Adli.

45+1 minutę 11 metrų baudinio nerealizavo svečių komandos krašto gynėjas Theo Hernandezas.

56-ąją minutę taip pat baudinio neįmušė puolėjas Tammy Abrahamas.

60-ąją minutę „rossoneri“ ekipą į priekį išvedė Tammy Abrahamas.

73-ąją minutę „viola“ vėl į priekį išvedė Albertas Gudmundssonas.

85-ąją minutę raudoną kortelę priešais save išvydo vyriausiasis šeimininkų komandos treneris Raffaele Palladino.

90+6 minutę raudoną kortelę priešais save išvydo jau aikštėje nebuvęs T. Hernandezas.

Po pergalės Florencijos „Fiorentina“ su 10 taškų pakilo į 11-ąją vietą, o „AC Milan“ nukrito į šeštąją poziciją.