Antrajame Italijos taurės pusfinalyje - taip pat lygiosios © Eurofootball.lt
Italijos taurės pusfinalio antrosios poros rungtynės vyko ketvirtadienį - "Serie A" vidutiniokas "Cagliari" susitiko su jau kurį laiką trofėjų siekiančiu Milano "Inter", ir kaip ir pirmasis pusfinalio mačas, šis baigėsi lygiosiomis rezultatu 1-1.

"%c00216" 1 - 1 "%c00037"
50' [1 - 0] Gianfranco Zola
51' [1 - 1] Obafemi Martins

Pirmajame kėlinyje aktyvios buvo abi komandos, tačiau realesnių progų įmušti sukurta nebuvo - arčiausiai įvarčio buvo E.Cambiasso, kurio smūgis praskriejo šalia virpsto. Pora nesėkmingų bandymų turėjo ir Adriano bei O.Martinsas, o šeimininkai galimybę turėjo, kai po A.Langella perdavimo kamuolio nepasiekė M.Esposito.

Po pertraukos sužaidus penkias minutes suklydo "Inter" vartininkas F.Carini, sugavęs kamuolį už baudos aikštelės ribų, tačiau teisėjas už tai jo nesiryžo šalinti iš aikštės ir parodė tik geltoną kortelę. Nepaisant to, už šią klaidą netrukus vartininką nubaudė veteranas G.Zola, baudos smūgiu pasiuntęs kamuolį į vartus.

Visgi "Cagliari" persvara truko vos minutę, nes po S.Mihajlovičiaus kampinio 51 minutę baudos aikštelėje kilo sumaištis, ir ja pasinaudojęs O.Martinsas pirmasis suskubo prie kamuolio ir pelnė išlyginamajį įvartį. Svečius toks rezultatas tenkino, ir žaidimui nurimus mačas taip ir baigėsi lygiosiomis.

Dabar prieš atsakomąjį susitikimą namuose "Inter" turi išvykoje įmušto įvarčio persvara, ir kartu su kitoje poroje tokį patį pranašumą turinčia "Udinese" ekipa tapo favoritais už mėnesio rungtyniauti taurės finale.