Apmaudus įvartis sutrukdė "Hearts" žengti toliau © Eurofootball.lt
Edinburgo "%c00219" turės žaisti su "Kilmarnock" tris kartus per 11 dienų po to, kai Škotijos taurės ketvirtojo etapo rungtynėse šalies sostinės ekipa praleido įvartį priešpaskutinę rungtynių minutę ir sužaidė lygiosiomis 2-2.

"Hearts" du kartus pirmavo po D.Wynesso įvarčio 16-ąją minutę, po 8 minučių C.Nishas rezultatą išlygino, o 45-ąją minutę svečius į priekį vėl išvedė L.Milleris. Visgi pergalė išsprūdo edinburgiečiams iš rankų, nes priešpaskutinę mačo minutę pasižymėjo S.Naismithas.

Lietuvis %p02632 rungtynes vėl pradėjo startinėje sudėtyje, ir nors vėl buvo aktyvus bei draskė varžovų gynybą, jį 74 minutę pakeitė J.Hamillas. Tuo tarpu Marius Kižys, kaip ir prie ekipos dar neprisijungęs Deividas Česnauskis, rungtynėms registruoti nebuvo.

Kadangi pagal taisykles Škotijoje pirmose rungtynėse pratęsimo nebūna komandos santykius turės išsiaiškinti papildomame susitikime, o kitą šeštadienį abu klubai žais tarpusavyje lygos varžybose.