Atidėtame mače "Galatasaray" palaužė "Juventus" ir iškovojo kelialapį į aštuntfinalį (VIDEO) © Eurofootball.lt
Trečiadienį UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos paskutinės 6-ojo turo B grupės rungtynės, kurios buvo nukeltos dėl vakarykštės pūgos Stambule.

Rungtynės tarp "Galatasaray" ir Turino "Juventus" turėjo įvykti vakar, tačiau dėl ant aikštės užsidėjusio sniego jos buvo atidėtos iki šiandien.

Akistata vakar įvyko iki 27 minutes, tačiau vėliau jas nutraukė mačo arbitras, todėl šiandien buvo žaidžiama būtent nuo šios minutės. Prastomis oro sąlygomis Roberto Mancini auklėtiniams pavyko iškovoto dramatišką pergalę rezultatu 1-0.

Lemiamas įvartis krito 85-ąją minutę, kuomet po Didierio Drogba tikslaus perdavimo pasižymėjo Wesley Sneijderis ir išvedė savo ekipą į aštuntfinalį.

Ši pergalė "Galatasaray" futbolininkams buvo gyvybiškai svarbi ir turkai įsirašė į savo sąskaitą tris taškus, kurie leido pakilti į antrąją vietą. Italijos čempionai su 6 taškais liko trečioje vietoje ir tenkinsis Europos lyga.

Verta paminėti, kad šiandien Čempionų lygoje bus sužaistos paskutinės E-H grupių rungtynės, po kurių keliems mėnesiams bus pertrauka šiame turnyre.

"Galatasaray" 1 - 0 "Juventus"
85' [1 - 0] W.Sneijder