Azijos Čempionų lygoje – neišnaudotos C. Ronaldo progos, didžiulės aistros bei buksavę patyrę žaidėjai © AFP nuotr.

Azijos Čempionų lygoje baigėsi „Al Nassr“ ir Cristiano Ronaldo žygis. Po dramatiško ketvirtfinalio Saudo Arabijos flagmanas pralaimėjo „Al Ain“ ekipai.

Antrasis mačas baigėsi 4:3 „Al Nassr“ naudai, o pirmasis – 0:1 varžovų naudai. Viską galiausiai sprendė 11 metrų baudiniai, kuriose triumfavo „Al Ain“ futbolininkai.

Atsakomasis mačas klostėsi labai dramatiškai. Po pirmųjų 45 minučių Jungtinių Arabų Emyratų komanda turėjo net 3 įvarčių persvarą serijoje, tačiau „Al Nassr“ sugebėjo grįžti. Ghareebo įvartis situaciją švelnino, netrukus vieną varžovų įvartį į savus vartus išprovokavo ir Otavio, o pratęsimą galiausiai išplėšė Alexo Telleso baudos smūgis.

Cristiano Ronaldo mačo metu nesisekė. Jis neišnaudojo bent dviejų šimtaprocentinių progų. Visgi jis tarė savo žodį. Pratęsimo metu „Al Nassr“ po kvailos Aymano Ahmedo pražangos liko mažumoje ir netrukus vėl atsidūrė vaidmenyje, kuriam reikėjo įvarčio. Ronaldo sugebėjo išprovokuoti 11 metrų baudinį bei jį realizuoti.

Tiesa, patyrusį Ronaldo 11 metrų baudinių serijoje pavedė žinomi žaidėjai. Marcelo Brozovičius, Alexas Tellesas bei Otavio klydo prie 11 metrų žymos, o „Al Ain“ futbolininkai buvo tikslūs ir šventė pergalę.

Saudo Arabijos pirmenybėse „Al Nassr“ užima 2 vietą.