Baltijos taurėje moterų rinktinė užėmė ketvirtą vietą © lff.lt

Sekmadienį Rygoje finišuoja moterų rinktinių Baltijos taurės turnyras.

Jo rungtynėse dėl trečios vietos Lietuvos moterų rinktinė 1:2 (1:2) sužaidė su Farerų Salų komanda ir galutinėje įskaitoje užėmė ketvirtą vietą.

Finalo rungtynėse dėl taurės 18 valandą žais Latvijos ir Estijos rinktinės.

Sekmadienio rungtynės prasidėjo kiek didesne lietuvių teritorine persvara, bet vėliau situacija aikštėje apsilygino. Baudos smūgiu Farerų Salų komanda išsiveržė į priekį, tačiau Liucija Vaitukaitytė smūgiu galva netrukus rezultatą išlygino.

Kai jau atrodė, kad komandos ilsėtis išeis rezultatui esant lygiam, prieš pat pertrauką varžovės dar kartą pasiuntė kamuolį į tinklą ir antrą sykį išsiveržė į priekį.

Antrame kėlinyje abi komandos turėjo galimybių pelnyti įvartį, bet to padaryti nepavyko nė vienai vienuolikei ir lietuvėms teko tenkintis ketvirta pozicija turnyre.

Moterų Baltijos taurės rungtynės dėl trečios vietos

Lietuva – Farerų Salos 1:2 (1:2)

Janio Skriedelio stadionas, Ryga.

Įvarčiai: 25 min. Liucija Vaitukaitytė (Lietuva); 18 min. Asla Johannesen, 44 min. Heidi Sevdal (Farerų Salos).

Lietuvos rinktinės startinė sudėtis: Meda Šeškutė, Tereza Romanovskaja, Vestina Neverdauskaitė, Milda Liužinaitė, Loreta Rogačiova, Simona Petravičienė, Marija Galkina, Liucija Vaitukaitytė, Erika Šupelytė, Ugnė Lazdauskaitė, Rimantė Jonušaitė.

Atsargoje: Greta Lukjančukė, Augustė Andrijevskytė, Austė Bernotaitė, Emilija Giržutaitė, Karolina Jasaitytė, Agnieška Kazarina, Laura Kubiliūtė, Algimantė Mikutaitė, Greta Valikonienė.