Baltijos taurės U17 turnyro starte – rezultatyvios lygiosios prieš latvius © lff.lt

Rygoje šiandien prasidėjo vaikinų iki 17 metų futbolo rinktines įtraukęs Baltijos taurės turnyras. Pirmąją turnyro dieną latviai ir lietuviai sužaidė lygiosiomis 2:2, o suomiai rezultatu 3:2 įveikė estus.

Andriaus Veličkos treniruojama Lietuvos rinktinė puikiai pradėjo susitikimą prieš turnyro šeimininkus, pelnydama du įvarčius. Jau 5-ąją minutę po kampinio Rodionas Piazenko pasinaudojo sumaištimi prie latvių vartų ir nukreipė kamuolį į vartus. Po Dominyko Taučo ir R. Piazenko perspektyvių progų savo momentą 20 minutę realizavo Dovas Grudzinskas.

Latviams pavyko perimti žaidimo iniciatyvą bei sušvelninti skirtumą 29 minutę, kai pasižymėjo Nilas Voitiškis. Antrojo kėlinio pradžioje Nikita Doroninas išlygino rezultatą.

Per likusį susitikimo laiką Justas Rakauskas, Lukas Carmine Mennea ir Kajus Mikoliūnas atliko smūgius iš distancijos, bet šie tikslo nepasiekė. Varžovų atakos buvo labiau grėsmingos, tačiau lemiamomis akimirkomis įspūdingai sužaidė lietuvių vartininkas Kristupas Čepulis, atrėmęs Rojaus Bušo, Jegoro Olijaro ir N. Doronino smūgius.

Rungtynių įrašas

Kitas rungtynes Lietuvos rinktinė penktadienį žais prieš suomius – nuo 16 valandos Rygos Daugavgryvos vidurinės mokyklos stadione.

Preliminari rungtynių statistika

Latvija U17 – Lietuva U17 2:2 (1:2)

Rygos Janio Skredelio stadionas

Įvarčiai: 29 min. Nils Voitiškis, 48 min. Nikita Doroņins (Latvija); 5 min. Rodion Piazenko, 20 min. Dovas Grudzinskas (Lietuva);

Įspėtas: 28 min. Marks Dambis (Latvija);

Lietuvos vaikinų U17 rinktinės sudėtis: Kristupas Čepulis, Paulius Stankus, Julius Plančiūnas, Dovas Grudzinskas, Dominykas Taučas, Adomas Buikus, Rodion Piazenko, Grant Emerhi, Kajus Mikoliūnas, Lukas Pentiokinas, Klemensas Gustas.

Atsargoje: Tomas Jakaitis, Artiom Šankin, Dovydas Balsys, Tomas Jonyla, Justas Rakauskas, Simas Grabauskas, Vėjas Pocius, Vakaris Bradūnas, Carmine Lukas Mennea.