"Barcelona" taškų nedalina © Eurofootball.lt
Šeštadienį sužaistose dvejose Ispanijos čempionato 28-ojo turo rungtynėse didelių netikėtumų užfiksuota nebuvo: "Barcelona" namie iškovojo pergalę prieš Bilbao "Athletic", o Sevilijos "Betis" svečiuose 2-1 palaužė "Malaga" ekipą.

Rungtynėse Barselonoje čempionato lyderiai dominavo visas rungtynes. Jau 15-ą minutę "Barcelona" išvesti į priekį turėjo Samuelis Eto'o, tačiau kamerūnietis nepasiekė Giuly perdavimo ir nepasinaudojo galimybe įmušti į tuščius vartus. Tačiau jau po penkių minučių Deco išvedė šeimininkus į priekį, o kėlinio pabaigoje po Ronaldinho perdavimo galutinį tašką rungtynėse padėjo Ludovicas Giuly.

Ši "Barcelona" pergalė reiškia, kad ji padidino persvarą prieš antroje vietoje žengiantį "Real" iki 11-os taškų bent iki sekmadienio rungtynių.

Rungtynėse Malagoje "Betis" į priekį išsiveržė jau ketvirtą minutę Juanito įmušūs įvartį. Vėliau svečių saugas Edu padvigubino rezultatą, o šeimininkams pavyko tik įmušti paguodos įvartį.

Ši svarbi "Betis" pergalė leido Sevilijos klubui bent trumpam turnyrinėje lentelėje pakilti iš 7 vietos į 3. Turint omenyje, kad "Valencia" šiandien žais su "Atletico", "Espanyol" su "Villarreal", o "Sevilla" su "Zaragoza", Sevilijos ekipai atsiveria realios galimybės pakilti turnyrinėje lentelėje bent per keletą vietų.

Šeštadienio rezultatai

"%c00006" 2 - 0 "%c00039"
20' [1 - 0] Deco
38' [2 - 0] Ludovic Giuly

"%c00106" 1 - 2 Sevilijos "%c00097"
4' [0 - 1] Juanito
17' [0 - 2] Edu
25' [1 - 2] Fernando Baiano