"Bayern" iš Čempionų lygos eliminavo "Man Utd" (VIDEO) © Eurofootball.lt
Trečiadienį paaiškėjo likę du UEFA Čempionų lygos pusfinalio dalyviai. Nors ir pralaimėję antrąsias dvikovas, į kitą etapą žengė Miuncheno "Bayern" bei "Lyon" klubai, kurie dėl vietos finale ir kausis tarpusavyje.

Kitame pusfinalyje susitiks "Barcelona" ir Milano "Inter", o tai reiškia, kad pirmą kartą nuo 2003 metų ketvirtfinalio barjero neperžengė nei viena Anglijos komanda.

"Bayern" ekipa išvykoje 2-3 nusileido "Man Utd", tačiau prasimušė tarp keturių stipriausiųjų dėka varžovų aikštėje pelnytų įvarčių, mat pirmąjį mačą namie laimėjo 2-1.

Mačas Mančesteryje šeimininkams, kurių startinėje sudėtyje sensacingai pasirodė ir traumuotu laikytas Wayne'as Rooney, prasidėjo itin sėkmingai - sužaidus vos tris minutes Darronas Gibbsonas stipriu smūgiu iš maždaug 19 metrų pasiuntė kamuolį į tinklą, o dar po kelių akimirkų persvarą padvigubino Nani, kulniuku nuginklavęs Hansą Jorgą Buttą po Antonio Valencia perdavimo iš dešiniojo atakos krašto.

Ir tai dar nebuvo pabaiga - 'raudonieji velniai' dominavo ir pirmojo kėlinio pabaigoje pelnė trečią įvartį, kai po to paties Valencia perdavimo stipriu smūgiu antrąkart pasižymėjo Nani.

Tačiau "Bayern" viltys atgimė 43 minutę, kai, mikrodvikovoje nurungęs Michaelą Carricką, iš aštraus kampo nestipriu smūgiu Edwiną van der Sarą nuginklavo Ivica Oličius.

Po didžiosios pertraukos vaizdas gerokai pasikeitė, kai 50 minutę neleistinai stabdydamas Francką Ribery antrą geltoną kortelę užsidirbo jaunasis "Man Utd" gynėjas Rafaelis.

Po kelių minučių aikštę paliko akivaizdžiai dar ne iki galo vos prieš 8 dienas patirtą traumą išsigydęs Rooney, o "Bayern" tuo metu perėmė iniciatyvą.

Nors šeimininkai pavojingai kontratakavo, "Bayern" kontroliavo žaidimą ir tai davė vaisių - 74 minutę po kampinio nestabdydamas kamuolio įspūdingą įvartį iš maždaug 14 metrų pelnė Arjenas Robbenas, suteikdamas svečiams pranašumą dėl išvykoje pelnytų dviejų įvarčių.

Seras Alexas Fergusonas metė į aikštę Dimitarą Berbatovą ir Ryaną Giggsą, tačiau stebuklingai išsigelbėti Anglijos klubui nepavyko - Miuncheno vienuolikė išnaudojo kiekybinį pranašumą bei ramiai baigė pergalingą ketvirtfinalį.

Kitose rungtynėse Prancūzijos čempionas "Bordeaux" minimaliu rezultatu 1-0 nugalėjo "Lyon", bet to neužteko - Lijono vienuolikė prieš savaitę pergalę šventė dviejų įvarčių persvara 3-1.

Svečiai rungtynes pradėjo sėkmingai ir galėjo išsiveržti į priekį, bet suspenduotą Lisandro pakeitęs Bafetembi Gomisas iš arti galva mušė virš vartų.

Kitoje aikštės pusėje kėlinio pabaigoje Alou Diarra stipriu smūgiu iš toli pataikė į skersinį, bet 45 minutę Marouane'as Chamakchas iš 7 metrų pasiuntė kamuolį į vartus.

Po didžiosios pertraukos "Bordeaux" desperatiškai siekė pelnyti taip reikalingą antrą įvartį, tačiau Ludovicas Sane buvo netikslus, o vartininkas Hugo Lloris atrėmė Wendelio bandymą.

"Lyon" į pusfinalį pateko pirmą kartą klubo istorijoje.

Ketvirtfinalio rezultatai:

"Man Utd" 3 - 2 Miuncheno "Bayern"
(pirmosios rungtynės 1-2, bendras rezultatas 4-4, "Bayern" patenka į kitą etapą dėl išvykoje pelnytų įvarčių)
3' [1 - 0] Darron Gibson
7' [2 - 0] Nani
41' [3 - 0] Nani
43' [3 - 1] Ivica Olic
74' [3 - 2] Arjen Robben

50' iš aikštės pašalintas Rafael ("Man Utd")

Ištraukos iš rungtynių:

"Bordeaux" 1 - 0 "Lyon"
(pirmosios rungtynės 1-3, bendras rezultatas 2-3)
45' [1 - 0] Marouane Chamakh