"Bayern" netikėtai suklupo prieš "Arminia" © Eurofootball.lt
Sekmadienio pirmosios Bundesligos rungtynėse užfiksuota staigmena - lyderis Miuncheno "Bayern" Bielefielde netikėtai pralaimėjo prieš vietos "Arminia" ir nesugebėjo atstatyti savo persvaros prieš "Schalke", kuri po šeštadienį iškovotos pergalės susilygino taškais.

Jau kurį laiką be pergalės buvusi "Arminia" apsnigusioje ir pilnutėlėje Schuco-Arenoje nugalėjo lygos lydeį įtikinamu rezultatu 3-1 ir nutraukė sėkmingą Bavarijos klubo seriją.

Pirmąjį įvartį šeimininkams 23 minutę pelnė M.Porcello, persvarą sužaidus kiek daugiau nei valandą padvigubino D.Buckley, ir nors puikus brazilo Lucio baudos smūgis davė svečiams viltį, likus aštuonioms minutėms nuginklavęs O.Kahną tas pats Buckley užtvirtino pergalę.

Kitose rungtynėse Leverkuzeno "Bayer" namuose palaužė "Mainz" pasipriešinimą ir grįžo į pirmąjį šešetuką. Nugalėtojų gretose antrojo kėlinio viduryje įvarčius pelnė P.Freieris ir J.Krzynowekas.

Sekmadienio rungtynių rezultatai

"%c00210" 3 - 1 "%c00001"
23' [1 - 0] Massimiliano Porcello
61' [2 - 0] Delron Buckley
80' [2 - 1] Ferreira Lucio
83' [3 - 1] Delron Buckley

"%c00008" 2 - 0 "%c00209"
64' [1 - 0] Paul Freier
69' [2 - 0] Jacek Krzynowek