"Betis" pergalė ir lygiosios Madrido derbyje © Eurofootball.lt
Šeštadienį buvo sužaistos dvejos Ispanijos čempionato priešpaskutinio, 37-o, turo rungtynės. Atkakliame mače pergalę rezultatu 3-2 prieš "Zaragoza" namie iškovojo dėl vietos kitų metų UEFA Čempionų Lygoje kovojantys Sevilijos "Betis" futbolininkai, o Madrido derbis baigėsi be įvarčių.

Sevilijoje vykusiose rungtynėse į priekį pirmieji išsiveržė "Zaragoza" futbolininkai, kai pirmojo kėlinio viduryje įvartį baudos smūgiu įmušė brazilas Savio. Antrajame kėlinyje sekė trys "Betis" įvarčiai: Ispanijos rinktinės gynėjas Juanito galva į vartus nukreipė Joaquino skersuotą kamuolį, vėliau Ricardo Oliveira artimu smūgiu įmušė 22-ą savo įvartį šiame sezone, o 81-ą minutę Fernando rezultatą pavertė 3-1.

Nors "Zaragoza" saugas ir sušvelnino rezultatą ketvirtą pridėtinio laiko minutę, tačiau tai buvo viskas, ką sugebėjo padaryti svečiai.

Sevilijos klubui ši pergalė leido užsitikrinti kelialapį į kitų metų UEFA Taurės turnyrą bei leidžia tikėtis priešininkų nesėkmių ir taip iškovoti kelialapį į prestižinę UEFA Čempionų Lygą.

Kitose šeštadienio rungtynėse - Madrido derbyje - "Santiago Bernabeu" stadione vyko vangi kova. Abi komandos nebekovojo dėl nieko ("Real" jau seniau užsitikrino kelialapį į UEFA Čempionų Lygą, o "Atletico" nuo šeštos vietos, kurią iškovojusi ekipa kitamet žais UEFA Taurėje, skiria neįveikiami septyni taškai) ir tai aiškiai matėsi aikštėje: progos įmušti įvartį buvo labai retos.

Nors "Real" ir dominavo šiose rungtynėse, Michaelas Owenas antrajame kėlinyje neišnaudojo geros progos įmušti įvartį, o realiausios "Atletico" progos rungtynių pabaigoje neišnaudojo Ispanijos rinktinės puolėjas Fernando Torresas.

Dideliu ovacijų antrajame kėlinyje sulaukė klubo žvaigždė Luišas Figo, kuomet treneris išleido jį į aikštę po keitimo. Tokia 75-ių tūkstančių sirgalių reakcija buvo todėl, kad manoma, jog tai buvo paskutinės portugalo rungtynės "Santiago Bernabeu" stadione. Jau kurį laiką sklando kalbos, kad vasarą L.Figo Karališkąjį klubą paliks, kadangi pastaruoju metu jis dažniau laiką leisdavo ant atsarginių žaidėjų suolelio nei aikštėje.

Šeštadienio rezultatai

Sevilijos "%c00097" 3 - 2 "%c00108"
35' [0 - 1] Savio
52' [1 - 1] Juanito
68' [2 - 1] Ricardo Oliveira
81' [3 - 1] Fernando
90' [3 - 2] Oscar

Madrido "%c00003" 0 - 0 Madrido "%c00017"