"Bochum", "Hansa" ir "Freiburg" palieka Bundesligą © Eurofootball.lt
Šeštadienį Vokietijos futbolo pirmenybėse buvo sužaisti visi devyni priešpaskutiniojo turo susitikimai. Po jų paaiškėjo visos trys komandos, kurios turės palikti Bundesligą - tai "Bochum", "Hansa" bei "Freiburg" klubai.

Miuncheno "Bayern" klubas iškovojo dar vieną pergalę - šįkart "bavarai" net 6-3 sutriuškino "Nurnberg" ekipą. Jau po pirmojo kėlinio "Bayern" pirmavo 5-0, tačiau antrajame svečiams pavyko sušvelninti skirtumą iki padoraus. Kaip jau anksčiau skelbėme, "Bayern" klubui tai buvo paskutinis mačas "Olimpiastadion" stadione, kuriame vokiečių ekipa rungtyniavo daugiau nei trisdešimt metų.

Tuo tarpu "Schalke" stovykloje nieko naujo - klubas patyrė dar vieną nesėkmę ir tuo pačiu praleido progą užsitikrinti antrąją vietą. Gelsenkircheno futbolininkai namuose 1-2 nusileido "Borussia" ekipai. Tai buvo jau penktasis "Schalke" pralaimėjimas per paskutinius aštuonis mačus. Po pergalės Dortmundo klubas pakilo į septintąją poziciją.

"Schalke" pralaimėjimu eilinį kartą nesugebėjo pasinaudoti "Stuttgart" ekipa. "Stuttgart" svečiuose 2-0 nusileido vieniems lygos autsaiderių "Bochum" klubui ir toliau liko trečioje vietoje. "Bochum", kaip ir "Hansa" bei "Freiburg" futbolininkai kitą sezoną žais antrame pagal pajėgumą Vokietijos divizione.

Vietą UEFA taurės varžybose užsitikrino praėjusių metų Bundeslygos čempionai "Werder" futbolininkai. Brėmeno ekipa namuose 4-1 įveikė "Freiburg". Tuo tarpu Leverkuseno "Bayer" klubas sužaidė 2-2 su "Wolfsburg" ekipa. Norint kitą sezoną žaisti UEFA taurės turnyre, paskutiniame ture "Bayer" klubui užtenka iškovoti tašką.

Visi šeštadienio rezultatai

"Werder" 4 - 1 "Freiburg"
23' [0 - 1] Soumaila Coulibaly
48' [1 - 1] Johan Micoud
49' [2 - 1] Tim Borowski
53' [3 - 1] Tim Borowski
90' [4 - 1] Johan Micoud

"Schalke" 1 - 2 "Borussia"
17' [0 - 1] Sebastian Kehl
19' [1 - 1] Tomasz Waldoch
43' [1 - 2] Lars Ricken

"Hansa" 1 - 1 "Arminia"
20' [0 - 1] Marco Küntzel
27' [1 - 1] Thomas Rasmussen

"Mainz" 3 - 2 "Kaiserslautern"
29' [1 - 0] Mathias Abel
35' [1 - 1] Ioannis Amanatidis
47' [2 - 1] Lucien Mettomo (į savo vartus)
57' [3 - 1] Nikolce Noveski
86' [3 - 2] Nikolce Noveski (į savo vartus)

"Wolfsburg" 2 - 2 "Bayer"
24' [1 - 0] Miroslav Karhan
30' [2 - 0] Thomas Brdaric
61' [2 - 1] Franca
86' [2 - 2] Daniel Bierofka

"Bayern" 6 - 3 "Nurnberg"
8' [1 - 0] Claudio Pizarro
24' [2 - 0] Michael Ballack
31' [3 - 0] Roy Makaay
41' [4 - 0] Roy Makaay
44' [5 - 0] Sebastian Deisler
52' [5 - 1] Martin Demichelis (į savo vartus)
78' [6 - 1] Sebastian Deisler
80' [6 - 2] Samuel Slovak
83' [6 - 3] Samuel Slovak

"Gladbach" 0 - 0 "Hertha"

"Hannover" 2 - 1 "Hamburger"
13' [0 - 1] Collin Benjamin
43' [1 - 1] Jiri Stajner
87' [2 - 1] Tranquillo Barnetta

"Bochum" 2 - 0 "Stuttgart"
60' [1 - 0] Zvjezdan Misimovic
71' [2 - 0] Vratislav Lokvenc