"Bordeaux" palaužė "Lorient" futbolininkus "Ligue 1" pirmenybėse © Eurofootball.lt
Antradienį vakare Prancūzijoje sužaistas vienas "Ligue 1" pirmenybių XXVI-ojo turo susitikimas.

Pergalę namie iškovojo "Bordeaux" futbolininkai, rezultatu 3 - 2 įveikę "Lorient" vienuolikės pasipriešinimą.

Į 22-ąją minutę įmuštą šeimininkų puolėjo Henri Saivet įvartį netrukus atsakė Sadio Diallo, tačiau Cheickas Diabate sugrąžino persvarą "Bordeaux" ekipai.

Antrajame kėlinyje pranašumą padidino Guillaume'as Hoarau, o 84-ąją minutę viltį "Lorient" futbolininkams sugrąžino Lamine'as Kone.

Vis dėlto, šeimininkai išsaugojo susikrautą pranašumą ir šventė pergalę, kuri leido "Bordeaux" ekipai pakilti į 7-ąją turnyrinės lentelės vietą.