„Borussia“ įveikė išsišokėlius „Heidenheim“ © IMAGO/Beautiful Sports nuotr.

Dortmundo „Borussia“ įveikė pastarųjų Bundeslygos sezonų išsišokėlius „Heidenheim“. Rungtynės baigėsi 4:2 šeimininkų naudai.

11-ąją minutę Donyellis Malenas vedė BVB į priekį. Netrukus rezultatą padvigubino Karimas Adeyemi.

Marvinas Pieringeris 39-ąją minutę pelnė įvartį svečiams. Vis tik už dviejų minučių Adeyemi atstatė dviejų įvarčių BVB persvarą.

Maximilianas Breunigas 74-ąją minutę grąžino intrigą – 3:2.

Per pridėtą laiką „Borussia“ pergalę nulėmė Emre Cano 11 metrų baudinys.

Dortmundo komanda turnyrinėje lentelėje aplenkė „Heidenheim“.