Brazilija minimalia persvara įveikė Kroatiją © Eurofootball.lt
Antrąsias F grupės rungtynes laimėjo favoritu laikyta nugalėtojų titulą ginanti Brazilijos rinktinė, kuri minimalia persvara įveikė Kroatiją. Vienintelį mačo įvartį 44-ąją minutę puikiu smūgiu pelnė brazilų saugas Kaka. Tai buvo rekordinė, aštuntoji iš eilės Brazilijos pergalė Pasaulio čempionatuose.

Berlyno Olympiastadion, 72000 žiūrovų
Teisėjas - Benito Archundia Tellez (Meksika)
Brazilija 1 - 0 Kroatija
44' [1 - 0] Kaka

Brazilija: Dida; Cafu, Lucio, Juan, Carlos; Ze Roberto, Emerson, Ronaldinho, Kaka; Adriano, Ronaldo (69` Robinho).

Kroatija: Pletikosa; Simunic, R.Kovac, Tudor, Simic; Srna, Babic, N.Kovac (40` Leko 40), Kranjcar, Prso, Klasnic (57` Olic).

Rungtynių pradžioje kamnuolį kiek ilgiau kontroliavo pasaulio čempionai brazilai, tačiau nieko pavojingesnio jiems sukurti nepavyko. Sužaidus maždaug 8 minutes iš toli laimę pabandė Kaka, bet kamuolys skriejo aukštai virš vartų.

Dar po keleto minučių veteranas Roberto Carlosas labai stipriai smūgiavo iš toli, tačiau kroatų vartininkas Stipe Pletikoša sugebėjo nukreipti kamuolį už galinės linijos. Įžaidus kamuolį pavojingai iš toli smūgiavo Ronaldinho, kamuolys rikošetu nuo gynėjų kirto galinę liniją. Pakėlus antrąjį kampinį iš eilės Kroatijos futbolininkams pagaliau pavyko išsmūgiuoti kamuolį toliau nuo savo vartų.

Brazilai ir toliau rezgė savo atakas, tačiau kroatų gynėjai žaidė patikimai. Be to Kroatija esant progai stengėsi ir atakuoti, iš toli pavojingai smūgiavo Niko Kranjčaras, tačiau kamuolys skriejo šalia virpsto. Dar po kelių minučių Dario Srna pavojingai skersavo kamuolį į baudos aikštelę, bet nei Igoris Tudoras, nei Niko Kovačas kamuolio nepasiekė.

Prieš pat kėlinio pabaigą po Cafu perdavimo Kaka išvengė gynėjų "globos" ir iš maždaug 20 metrų neatremiamu smūgiu į viršutinį vartų kampą nuginklavo vartininką S.Pletikošą bei išvedė savo ekipą į priekį.

Antrojo kėlinio pradžioje labai pavojingai į vartus smūgiavo Dado Prso, tačiau Dida sugebėjo nukreipti kamuolį už galinės linijos. Dar po kelių minučių Ivanas Klasničius dar kartą patikrino brazilų vartininko budrumą, bet ir šiame epizode Dida žaidė užtikrintai. Pirmoji pavojinga Brazilijos rinktinės ataka antrajame kėlinyje baigėsi netaikliu ronaldo smūgiu. Maždaug 20-ąją minutę suklydo Roberto Carlosas, netaiklų jo perdavimą perėmė D.Pršo, tačiau pastarojo išpuolį bendromis gynėjų ir vartininko pastangomis brazilai atrėmė.

Praėjus dar šiek tiek laiko po Cafu perdavimo labai pavojingai į vartus galva mušė Ronaldinho, tačiau Kroatijos vartininkas sužaidė užtikrintai. Kroatai toliau tęsė savo atakas, Marko Babičiaus smūgį atrėmė Dida. Dar po kelių minučių jau kitoje aikštės pusėje iš toli mušė vienintelio įvarčio autorius Kaka, tačiau kamuolys skriejo šalia virpsto. Kiek vėliau iš kelių metrų atstumo į vartus nepataikė Ronaldo.

Rungtynių pabaigoje N.Kranjčaras galva smūgiavo netiksliai. Per likusį rungtynių laiką rezultatas nepasikeitė ir finalinis rungtynių teisėjo švilpukas užfiksavo brazilų pergalę minimalia persvara 1-0.