Bundesliga: "Bayern" atstatė solidų pranašumą © Eurofootball.lt
Ir toliau tęsiasi Vokietijos nacionalinis futbolo čempionatas. Sekmadienį buvo sužaisti du likę 21-ojo turo susitikimai. Žygį link dar vieno čempionų titulo sėkmingai pratęsė "Bayern" futbolininkai, sekmadienį iškovoję jau septynioliktąją pergalę šiame sezone ir padidinę pranašumą prieš pagrindinius konkurentus "Hamburger" iki dešimties taškų.

Namuose rungtyniavęs Miuncheno klubas po atkaklios kovos sugebėjo palaužti "Nurnberg" ekipą rezultatu 2-1. Šeimininkai pirmieji išsiveržė į priekį, po olando R.Makaay`aus įvarčio 27-ąją minutę, tačiau svečiai iš Nurnbergo nesutriko ir mažiau nei po dešimties minučių R.Vittekas puikiu smūgiu iš maždaug dvidešimties metrų pasiuntė kamuolį i viršutinį varžovų vartų kampą bei išlygino santykį.

Persvarą bavarai susigrąžino netrukus po pertraukos, o pasižymėjo komandos lyderis M.Ballackas. Mačo pabaigoje svečiai dar galėjo išplėšti bent tašką, tačiau "Bayern" vartų sargas O.Kahnas pademonstravo savo meistriškumą ir padėjo "Bayern" ekipai iškovoti pergalę bavarijos derbyje.

Tuo tarpu kitas vakaro susitikimas tarp "Koln" bei "Borussia" klubų baigėsi nulinėmis lygiosiomis. Abi ekipos pasidalino po tašką ir smuktelėjo viena pozicija žemyn.

Sekmadienio statistika

"%c00001" 2 – 1 "%c00208"
27` [1 – 0] Roy Makaay
35` [1 – 1] Robert Vittek
54` [2 – 1] Michael Ballack

"%c00256" 0 – 0 "%c00100