Bundesliga: "Bayern" didina pranašumą © Eurofootball.lt
Vokietijos futbolo čempionatui artėjant į pabaigą vėl sumažėjo tikimybė, jog kam nors pavyks sustabdyti "Bayern" žygį link dar vieno titulo – nors "Bayern" ir "Hamburger" ekipoms turo mačai buvo sunkus, Miuncheno futbolininkai sugebėjo iškovoti pergalę, tuo tarpu "Hamburger" patyrė penktąją sezono nesėkmę ir leido "Bavarams" atstatyti solidžią devynių taškų persvarą.

Miuncheno klubą šiame ture privertė pasinervinti lygos autsaideriai "Duisburg", kurie po pirmojo kėlinio pabaigoje pelnyto įvarčio pirmavo prieš lygos čempionus. Vis dėlto persvaros šeimininkams išlaikyti nepavyko: sužaidus apie valandą smugiu iš artimos distancijos rezultatą išlygino H.Salihamidzičius, po penkių minučių svečius į priekį išvedė gerą formą atgaunantis R.Makaay`us, o galutinai "Bayern" pergalę 81-ąją minutę užtvirtino C.Pizarro. Verta paminėti, jog šiame mače "Bayern" negalėjo padėti komandos lyderis M.Ballackas, tuo tarpu klubo kapitonas ir vartų sargas O.Kahnas pačioje mačo pradžioje patyrė traumą ir buvo pakeistas jau 12-ąją minutę.

Ši svarbi pergalė lygos lyderiams leido vėl atitrūkti nuo "Hamburger" ekipos, kuri šeštadienį namuose 2-4 nusileido "Borussia" klubui. Pirmasis įvartis krito įpusėjus pirmajam kėliniui, kai "Borussia" klubą į priekį išvedė E.Smolarekas. Šeimininkai nesutriko ir jau po dešimties minučių rezultatas buvo lygus – R.Klingbeilas tiksliai skersavo kamuolį į baudos aikštelę, o puolėjas B.Lauthas smugiu galva pasiuntė kamuolį į vartus ir išlygino santykį bei pratęsė savo rezultatyvių varžybų seriją.

Sužaidus apie valandą aikštėje pasirodė "Hamburger" naujokas Ailtonas ir po septynių minučių brazilas pelnė savo pirmąjį įvartį bei išvedė "Hamburger" į priekį. Vis dėlto 56 tūkstančių šeimininkų gerbėjų minia džiaugėsi neilgai, kadangi jau po minutės "Borussia" rezultatą išlygino, o 83-ąją susitikimo minutę išsiveržė į priekį, po to, kai gražiu smūgiu iš 25 metrų įvartį pelnė F.Kringe. Pačioje mačo pabaigoje uostamiesčio futbolininkai stengėsi išplėšti bent tašką, tačiau "Borussia" pasinaudojo susilpnėjusia varžovų gynybą ir pelnė dar vieną įvartį.

Šis pralaimėjimas labai sukomplikavo "Hamburger" šansus dar pakovoti dėl titulo, negana to, prie jų grėsmingai priartėjo "Werder" futbolininkai, kurie šiame ture net 5-0 "sumindė" "Hannover" klubą ir taip išliejo visą pyktį dėl pastaruoju metu patirtų skaudžių pralaimėjimų. Brėmeno klube nesulaikomas buvo N.Valdezas pelnęs tris įvarčius, taip pat pasižymėjo rezultatyviausias lygos puolėjas M.Klose, bei prancūzas J.Micoud. Po šios pergalės "Werder" nuo antrosios pozicijos skiria tik trys taškai.

Tuo tarpu kovoje dėl vietos kitų metų UEFA taurės varžybose vis dar nėra aiškaus favorito – penktąją ir dešimtąją vietas dabar skiria vos trys taškai. Į penktąją vietą pakilo "Hertha" sužaidusi lygiosiomis 2-2 su "Mainz". Šiame ture savo šansus šiek tiek pagerino ir "Bayer" klubas, svečiuose 2-0 įveikęs "Stuttgart" ekipą ir iš dešimtosios pozicijos šoktelėjęs į aštuntąją.

Visi 27-ojo turo rezultatai

"%c00027" 0 – 2 "%c00008"
30` [0 – 1] Paul Freier
88` [0 – 2] Dimitar Berbatov

"%c00258" 1 – 3 "%c00001"
40` [1 – 0] Abdelaziz Ahanfouf
66` [1 – 1] Hasan Salihamidzic
71` [1 – 2] Roy Makaay
80` [1 – 3] Claudio Pizarro

"%c00256" 1 – 1 "%c00257"
2` [1 – 0] Christian Springer
16` [1 – 1] Marko Rehmer

"%c00016" 5 – 0 "%c00088"
43` [1 – 0] Nelson Valdez
45` [2 – 0] Johan Micoud
52` [3 – 0] Nelson Valdez
53` [4 – 0] Miroslav Klose
81` [5 – 0] Nelson Valdez

45` Imre Szabics ("Koln") pašalintas iš aikštės

"%c00024" 2 – 4 "%c00100"
25` [0 – 1] Ebi Smolarek
35` [1 – 1] Benjamin Lauth
67` [2 – 1] Ailton
68` [2 – 2] Tomas Rosicky
83` [2 – 3] Florian Kringe
90` [2 – 4] Tomas Rosicky

"%c00015" 2 – 2 "%c00011"
7` [1 – 0] Kevin Kuranyi
29` [1 – 1] Rick Hoogendorp
67` [2 – 1] Lincoln
76` [2 – 2] Christopher Lamprecht

"%c00209" 2 – 2 "%c00105"
41` [0 – 1] Marko Pantelic
52` [1 – 1] Michael Thurk
78` [2 – 1] Conor Casey
89` [2 – 2] Marko Pantelic

"%c00210" 0 – 0 "%c00208"

"%c00014" 3 – 0 "%c00103"
32` [1 – 0] Halil Altintop
33` [2 – 0] Halil Altintop
66` [3 – 0] Ervin Skela