Bundesliga: "Bayern" ir "Schalke" iškovojo pergales © Eurofootball.lt
Baigėsi Bundesligos žiemos pertrauka ir prasidėjo antrasis ratas. Sėkmingai antrąją sezono dalį pradėjo vieni lygos favoritų Miuncheno "Bayern" futbolininkai, o pirmą vietą su bavarais besidalijanti "Schalke" iš kovos dėl nugalėtojų titulo išstūmė "Werder". Abu pirmenybių lyderiai yra surinkę po trisdešimt septynis taškus.

"Bayern" penktadienį namuose nepaliko vilčių vidutiniokui "Hamburger" klubui ir iškovojo pergalę rezultatu 3-0. Pasižymėjo Claudio Pizarro, Bastianas Schweinsteigeris ir Rojus Makaajus (%p00036).

Įdomiausias šeštadienio mačas vyko Gelsenkirchene kur vietos "Schalke" susitiko su čempionų titulą ginančia "Werder" ekipa. Pergalę rezultatu 2-1 iškovojo šeimininkai, o pergalingą įvartį pelnė brazilas Ailtonas. Verta paminėti, kad Ailtonas šią vasarą paliko Brėmeno klubą ir perėjo į "Schalke".

Kitame mače "Wolfsburg" klubas gana netikėtai 1-2 pralaimėjo krizę išgyvenančiai "Borussia" ekipai. Įvarčius nugalėtojams pelnė naujasis pirkinys Ebi Smolarekas ir čekų milžinas Janas Kolleris.

Svarbią pergalę iškovojo ir į trečią vietą pakilo "Stuttgart" futbolininkai. Jie permainingoje kovoje palaužė "Mainz" ekipą ir nugalėjo rezultatu 2-3. Tuo tarpu absoliučių autsaiderių mačas tarp "Hansa" ir "Freiburg" klubų baigėsi taikiai 0-0.

Turnyrinė lentelė

Visi rezultatai

"%c00001" 3 - 0 "%c00024"
22' [1 - 0] Claudio Pizarro
48' [2 - 0] Bastian Schweinsteiger
55' [3 - 0] Roy Makaay

"%c00101" 0 - 0 "%c00013"

"%c00209" 2 - 3 "%c00027"
13' [1 - 0] Fabian Gerber
51' [1 - 1] Dimo Wache (į savo vartus)
54' [1 - 2] Aliaksandr Hleb
66' [1 - 3] Cacau
90' [2 - 3] Christoph Teinert

"%c00103" 1 - 0 "%c00210"
52' [1 - 0] Craig Moore

"%c00015" 2 - 1 "%c00016"
48' [1 - 0] Gerald Asamoah
51' [1 - 1] Valerien Ismael
67' [2 - 1] Ailton

"%c00011" 1 - 2 "%c00100"
55' [0 - 1] Ebi Smolarek
60' [0 - 2] Jan Koller
82' [1 - 2] Facundo Hernan Quiroga

"%c00208" 1 - 3 "%c00014"
51' [0 - 1] Herve Nzelo-Lembi
60' [0 - 2] Stefan Blank
66' [1 - 2] Sven Müller
84' [1 - 3] Dimitrios Grammozis