Čempionų lygos pusfinalis: N. Fullkrugo smūgis palaužė PSG © IMAGO/Sven Simon nuotr.

Trečiadienį Dortmunde buvo sužaistas pirmasis UEFA Čempionų lygos pusfinalio etapo mačas tarp „Borussia“ ir Paryžiaus „Saint Germain“ klubų.

Atkakliame susitikime pergalę minimaliu rezultatu 1:0 šventė aikštės šeimininkai.

Vienintelis susitikimo įvartis krito 36–ąją min, kai nesulaikomu smūgiu pasižymėjo N. Fullkrugas.

Pirmojo kėlinio pradžioje PSG gretose bandė sublizgėti O. Dembele, tačiau jo bandymai tikslo nepasiekė.

Po pertraukos į aikštę grįžę prancūzai iškart mėgino užkurti pirtį varžovams ir K. Mbappe bei A. Hakimi šūviai sudrebino vartų konstrukciją.

Ekipos dar apsikeitė neišnaudotomis progomis pelnyti įvartį ir dabar turės kuo geriau pasiruošti atsakomosioms gegužės 7 d. rungtynėms Paryžiuje.