"Chelsea" ir "Galatasaray" išsiskyrė taikiai, "Real" negailestingai pažemino "Schalke" (VIDEO) © Eurofootball.lt
Trečiadienį Europoje buvo sužaistos paskutinės dvejos pirmojo rato UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynės.

Gelzenkirchene įvyko įvarčių lietus. Vietos "Schalke" priėmė svečius iš Madrido, kurie negailestingai rezultatu 1-6 pažemino šeimininkus.

Pirmajame kėlinyje nebuvo pelnyta daug įvarčių. Pirmasis "Real" klubą į priekį išvedė Karimas Benzema, o rezultatą 21-ąją minutę padvigubino Garethas Bale'as.

Kitos 45 minutės buvo ypač rezultatyvios Carlo Ancelotti vadovaujamai ekipai. Pirmąjį savo susitikimo įvartį 52-ąją minutę pelnė Cristiano Ronaldo, kuris kiek netrukus dar vieną rezultatyvų perdavimą atliko prancūzui K.Benzema.

Per likusį laiką "baltųjų" gretose dar po vieną kartą pasižymėjo G.Bale'as ir C.Ronaldo, o pačioje mačo pabaigoje "Schalke" puolėjas Klaasas-Janas Huntelaaras nuostabiu smūgiu nuginklavo Ikerą Casillasą, kuriam iki nepraleistų įvarčių rekordo pritrūko kelių akimirkų.

Kitose rungtynėse Londono "Chelsea" klubui nepavyko iš Stambulo grįžti su pergale. "Galatasaray" išplėšė lygiąsias rezultatu 1-1.

"Mėlynuosius" rungtynių pradžioje į priekį išvedė Fernando Torresas, tačiau 65-ąją minutę Aurelienas Chedjou išlygino rezultatą, o per likusį laiką daugiau įvarčių nebuvo pelnyta.

Atsakomieji aštuntfinalio mačai prasidės kovo mėnesį.

"Schalke" 1 - 6 "Real Madrid"
13' [0 - 1] K.Benzema
21' [0 - 2] G.Bale
52' [0 - 3] C.Ronaldo
57' [0 - 4] K.Benzema
69' [0 - 5] H.Bale
89' [0 - 6] C.Ronaldo
90' [1 - 6] K-J.Huntelaar

"Galatasaray" 1 - 1 "Chelsea"
9' [0 - 1] F.Torres
65' [1 - 1] A.Chedjou