"CSKA" ir "Torpedo" sezoną pradėjo pergalėmis © Eurofootball.lt
Trys pirmojo turo susitikimai sekmadienį buvo žaidžiami Rusijos "Premier" lygoje. Pergalėmis namuose naująjį sezoną pradėjo Maskvos klubai "CSKA" ir "Torpedo", o vienose rungtynėse įvarčių įmušta nebuvo.

"CSKA" savo aikštėje susitiko su praėjusio sezono staigmena šalies taurėje ir lygos debiutantu Grozno "Terek" klubu. Armiečiai neturėjo didesnių problemų ir sutriuškino varžovus rezultatu 3-0 - po įvartį pelnė trys legionieriai I.Oličius, D.Carvalho ir E.Rahimičius, tuo tarpu D.Šemberas žaidė visą mačą.

Didelių sunkumų neturėjo ir "Torpedo", namuose įveikęs praėjusį sezoną autsaideriu buvusį "Rostov". Šeimininkai i penktą rungtynių minutę jau pirmavo rezultatu 2-0, be to svečių futbolininkai buvo likę dešimtyje. 68 minutę dar vieną įvartį pridėjo I.Semšovas, o iškart po to B.Mnguni sušvelnino skirtumą. M.Samusiovas rungtynėms registruotas nebuvo.

Kitose rungtynėse Ramenskojės "Saturn" namuose nesugebėjo įveikti Kazanės "Rubin" ir mačą baigė taikiai. Naujasis "Rubin" pirkinys O.Buitkus šį kartą dar nebuvo įtrauktas į komandos sudėtį.

Sekmadienio rungtynių statistika

"%c00072" 3 - 0 "%c00152"
20' [1 - 0] Ivica Olic
62' [2 - 0] Daniel Carvalho
83' [3 - 0] Elvir Rahimic

"%c00112" 3 - 1 "%c00115"
2' [1 - 0] Aleksandr Panov
5' [2 - 0] Vitaly Volkov (11m.)
68' [3 - 0] Igor Semshov
68' [3 - 1] Bennet Mnguni

4' Carlos Gutieres ("Rostov") pašalintas iš aikštės

"%c00111" 0 - 0 "%c00074"