„Dainava“ „TOPsport A lygoje“ aplenkė Telšių „Džiugą“ © Dominyko Sidaro nuotr.

„TOPsport A lygos“ turnyro lentelėje viena pozicija aukščiau pakilo Alytaus DFK „Dainava“. 29-ajame ture dainaviečiai svečiuose pelnė du įvarčius be atsako ir 2:0 (1:0) palaužė Telšių „Džiugą“.

Svečiams pavyko pelnyti greitą įvartį. Telšiškiams suklydus prie savo baudos aikštelės, Aaronas Olugbogi atliko perdavimą Davorui Rakičiui, kuris antru lietimu pažeme nukreipė kamuolį į vartus.

A. Olugbogi kėlinio viduryje atliko labai pavojingą smūgį galva, kamuolį sugavo Marius Paukštė. Kitoje aikštės pusėje Airidas Mickevičius apsigynė nuo Hirotaka Yamada bandymo.

Antrame kėlinyje Nino Noordanusas galva pasiuntė kamuolį į skersinį, savo ruožtu, A. Mickevičius dar ne sykį sužaidė solidžiai. 68-ąją minutę „Dainavos“ pranašumą įtvirtino du po keitimo aikštėje pasirodę žaidėjai – Chibuike Nwosu asistavo Stanislavui Sorokinui. Mačo pabaigoje pasižymėti galėjo ir Dmytro Mandryčenka, bet M. Paukštė smūgį atrėmė.

„Dainava“ savo sąskaitoje po šio laimėjimo turi 33 taškus ir žengia šešta, džiugiečiai su tašku mažiau yra septinti.