Debiutas Europoje prisvilo: „Šiauliai“ namuose pralaimėjo estams © alyga.lt nuotr.

Europoje debiutavusi Futbolo akademijos „Šiaulių“ komanda kovėsi su Talino ekipa.

Mindaugo Čepo auklėtiniai 0:2 nusileido „Levadia“ ekipai.

7-ąją minutę Estijos ekipa į priekį išvedė Richie Musaba įvartis. Už 16 minučių rezultatą padvigubino 21-erių brazilas Felipe Felicio.

Antrame kėlinyje „Šiauliai“ atrodė žymiai geriau. Visgi savo įvarčio debiutantai nesurado ir į Taliną kitą savaitę keliaus su dviejų įvarčių deficitu.

Atsakomasis mačas vyks už savaitės Taline. Jis prasidės 18 val.

• pranesimas

kita penktadieni Siauliai pranes, kad atsisveikinta su Cepu…….

• Nu...

Gėda Šiauliams. Ta prasme prieš estus kur ten žaidėjai blogesni prakišt 2-0 yra gėda