Dėl futsal supertaurės varžysis „Kauno Žalgiris“ ir „Bruklinas“ © lff.lt

Vilkaviškyje prasidėjusiame futsal supertaurės turnyre „Kauno Žalgiris“ ir „Bruklinas“ iškovojo pergales bei, tokiu būdu, užsitikrino vietas finale. Kauniečiai rezultatu 8:1 pusfinalyje nugalėjo „Akmenės centrą“, „Bruklinas“ 6:3 – Jonavos „Vikingus“.

Pirmasis turnyro įvartis priklauso Justinui Zagurskui. Sulaukęs puikaus perdavimo iš dešiniojo krašto, „Kauno Žalgirio“ kapitonas vos iš kelių metrų pasiuntė kamuolį į tinklą.

Wellingtonas Torresas po kelių minučių baudos smūgiu rezultatą išlygino, tačiau tai buvo viskas, ką daugkartiniams supertaurės laimėtojams akmeniškiai galėjo pasiūlyti. Vėliau karaliavo „Kauno Žalgiris“.

Dar iki pertraukos dviem įvarčiais pasižymėjo Lukas Sendžikas, o antrajame kėlinyje karaliavo septyniolikmetis Ugnius Zenkovas. Karjeros rungtynes sužaidęs jaunuolis per kėlinį pasižymėjo keturiais įvarčiais, iš kurių trys krito per paskutines dvi žaidimo minutes.

35-ąją minutę esant rezultatui 1:4, „Akmenės kraštas“ vartininką pakeitė penktu aikštės žaidėju. Netrukus Konstantinas Bondarenko varžovus už šį sprendimą nubaudė įvarčiu į tuščius vartus. Vartininkas sugrįžo, tačiau U. Zenkovui tai nesutrukdė padidinti persvaros iki 8:1.

Rungtynių įrašas futbolas.tv platformoje

Antrajame pusfinalyje pirmojo įvarčio laukti ilgai nereikėjo. Po itin šiurkščios „Bruklino“ žaidėjų klaidos gynyboje, jonaviečiai perėmė kamuolį ir, atakos smaigalyje suradę Helverį Smithą, išsiveržė į priekį.

Įpusėjus kėliniui, aikštės šeimininkai kurdami ataką stipriai atsikirto, o kontratakoje Viktoras Kravcovas skirtumą padvigubino.

Net ir po labai šalto dušo, vilkaviškiečiai nepalūžo. Prabėgus vos porai minučių jie skirtumą vėl sušvelnino iki minimumo. Identiškai V.Kravcovo įvarčiui, pasižymėjo ir Francisco Andersonas. Po varžovų klaidos, surengta kontrataka iš vietų pakėlė visą Vilkaviškio publiką.

Prieš pat pertrauką rezultatas tapo lygus. Idealaus perdavimo iš komandos draugo prie pat vartų sulaukęs Genigle Lima neklydo.

Itin permainingame antrajame kėlinyje įvarčio teko laukti beveik dešimt minučių. Tuomet netikėtą sprendimą priėmęs Francisco Gustavo pirmąkart rungtynėse į priekį išvedė „Brukliną“. Tas pats F. Gustavo su varžovo gynėjo pagalba po trijų minučių „įformino“ dublį, o vilkaviškiečių persvara išaugo iki 4:2.

Paulius Osauskas likus trims minutėms dar grąžino intrigą, tačiau paskutinės dvi minutės priklausė „Bruklinui“. Du pelnyti įvarčiai dvikovos pabaigoje garantavo kelialapį į finalą.