Du lietuvius turinti "Alania" stovyklauja Ispanijoje © Eurofootball.lt
Du lietuvius savo gretose turinti Vladikaukazo "%c00117" stovyklauja Ispanijoje. Vakar vykusiose draugiškose rungtynėse naujam sezonui besiruošiantis Rusijos klubas 4-1 įveikė Ispanijos trečios lygos ekipą "San Pedro".

Netoli Gibraltaro sąsiaurio esančioje Marbelloje vykusiame mače pirmadienį net trimis žaidėjais - nigeriečiais Isaacu Okoronkwo ir Justicu Christopheriu bei Gruzijos rinktinės gynėju Datu Kvirkvelia, kuris vakarykštėse rungtynėse jau spėjo įmušti įvartį, - pasipildžiusi "Alania" nesunkiai įveikė savo priešininkus, nors abu rungtynių kėlinius žaidė visiškai skirtingos sudėties.

Lietuvis %p03010 žaidė nuo rungtynių pradžios ir tapo vieninteliu žaidėju iš visos ekipos, likusiu žaisti ir antrajame kėlinyje. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 2-0 ir po didžiosios pertraukos "Alania" žaidė ne tik kitos sudėties, tačiau ir kitokia taktine schema. Antrajame kėlinyje Barasa ir po keitimo aikštėje pasirodęs neseniai prie klubo prisijungęs %p02631 žaidė gynybos centre.

Kadangi Maskvos "Torpedo", kurio sudėtyje yra lietuvis Mantas Samusiovas, griežtai atsisakė žaisti draugiškas rungtynes su Vladikaukazo klubu, sekantis "Alania" mačas bus su "Marbella" ekipa.