Europos lygos čempionai nukarūnuoti Kazanėje, "Tottenham" dramatiškai pateko į aštuntfinalį © Eurofootball.lt
Ketvirtadienį vakare buvo žaidžiami Europos lygos šešioliktfinalio atsakomosios rungtynės.

Anksčiausiai prasidėjusiame mače Madrido „Atletico“ futbolininkai su Radameliu Falcao priešakyje buvo priversti pasitraukti iš Europos lygos turnyro.

Rusijos miesto Kazanės „Rubin“ ekipa, išvykoje įgijusi dviejų įvarčių persvarą, rungtynių pabaigoje sugebėjo išsaugoti minimalų pranašumą bei nukarūnuoti „Atletico“ ekipą.

84-ąją minutę buvusiems čempionams viltį suteikė Radamelio Falcao įvartis, o 89-ąją minutę šeimininkų gynėjas Cesaras Navas buvo išvytas iš aiktės, tačiau nepaisant to, Kazanės futbolininkai atsilaikė ir šventė pergalę bei iškovotą kelialapį į aštuntfinalį.

„Rubin“ 0 – 1 „Atletico Madrid“
(Bendras rezultatas 2-1)
84‘ [0 – 1] R.Falcao
89‘ Cesar Navas („Rubin“) išvarytas iš aikštės

Milano „Inter“ klubas nesunkiai prasimušė į turnyro aštuntfinalį, bendru rezultatu 5 – 0 (2 – 0 namuose, 0 – 3 išvykoje) nugalėję CFR „Cluj“ ekipą. Atsakomųjų rungtynių didvyris – dubliu pasižymėjęs saugas Freddy Guarinas.

CFR „Cluj“ 0 – 3 „Inter“
(Bendras rezultatas 0 – 5)
22‘ [0 – 1] F.Guarin
45‘+2 [0 – 2] F.Guarin
89‘ [0 – 3] M.Benassi
80‘ Camora („Cluj“) išvarytas iš aikštės

„Newcastle United“ ekipa išvykoje minimaliu rezultatu palaužė „Metalist“ ekipą. Vienintelis įvartis per 180 minučių buvo įmuštas iš 11 metrų baudinio. Jį sekmingai realizavo Shola Ameobi

„Metalist“ 0 – 1 „Newcastle“
(Bendras rezultatas 0 – 1)
64‘ [0 – 1] S.Ameobi (11 m)

Po rezultatyvių lygiųjų 3 – 3 išvykoje, „Lazio“ namuose užtikrintai nugalėjo „Moenchengladbach“ futbolininkus bei pateko į kitą rungtynių etapą.

„Lazio“ 2 – 0 „M‘Gladbach“
(Bendras rezultatas 5 – 3)
10‘ [1 – 0] A.Candreva
33‘ [2 – 0] A.Gonzalez

Londono „Tottenham“ klubas pačioje rungtynių pabaigoje išplėšė kelialapį į Europos lygos aštuntfinalį. „Lyon“ ekipa pirmavo visų rungtynių metu rezultatu 1 – 0, tačiau mačo pabaigoje Moussa Dembele įvartis lėmė „pentinų“ pergalę bendru rezultatu 3 – 2.

„Lyon“ 1 – 1 „Tottenham“
(Bendras rezultatas 2 – 3)
17‘ [1 – 0] M.Gonalons
90‘ [1 – 1] M.Dembele

„Dnipro“ 1 – 1 „Basel“ (1 – 3)
„Genk“ 0 – 2 „Stuttgart“ (1 – 3)