Europos lygos starte – „Manchester United“ lygiosios namuose su buvusia E. ten Hago ekipa © Action Images via Reuters nuotr.

Spaudos konferencijoje Erikas ten Hagas sakė, kad nesmagu skriausti tuos, kuriuos jis myli, bet jie galiausiai pernelyg nuskriausti ir nebuvo.

„Manchester United“ namuose, Europos lygos starte sužaidė 1:1 su buvusia Eriko ten Hago futbolo komanda „Twente“.

„Raudonieji velniai“ pradėjo galingai rungtynes – 35-ąją minutę įvartį pelnė Christianas Eriksenas.

Po to „Man Utd“ pasidarė kiek ramesni ir antrame kėlinyje gavo atsaką. 68-ąją minutę Samas Lammersas išlygino rezultatą bei išplėšė tašką svečiams.

„Anderlecht“ 2:1 „Ferencvaros“

Kiti devyni mačai bus sužaisti ketvirtadienį.

• robke

klaunas ir cirko artistai tas Manchesteris😂😂😂

• 26
  • Jau tuoj tuoj

Ir bus pergales - “man u jau turi geriausia treneri”

• 18
  • 55555

Pats prisisneka nenoriu tokio 1 varzovo europos lygoj dar jam parankiu varzovu reikia!

• 13
  • Na....

Kiek keista,kad iš šio MU,tikimasi gerų rezultatų.Viskas ,uzmirskit ,jų pasiekimai like tolimoje praeity.Dabar šis klubelis,vidutinio lygio ir tiek😀😀😀

• 12
  • Man united

tragedija visiska. pries toki kluba namuose turejo pervaziuoti. visiskai ten hagas neparuose komandos.

• 11
  • Ghhmm

United atrode tikrai stipriai, bet Twente reikia pagirti uz gera kompaktiska gynyba.

• -2
  • 11111
    barsukas

aciu dievui kad barca atsikrate panashaus kalibro trenerio,iskart rezultatai pasikeite nors zaidejai tie patys.Nesuprantu uz ka ETH gavo dar viena šansą,rezultatai kaip bangavo taip ir toliau banguoja.stebuklas bus jei i top 3 pateks vietinei lygoj