FA taurė - "Arsenal" neperžengė "Sheffield" barjero © Eurofootball.lt
Anglijos futbolo asociacijos taurės penktajame etape vakar buvo sužaistos penkerios varžybos. Sėkmingai šį barjerą sugebėjo peržengti tik trys komandos - "Man Utd", "Leicester City" ir "Bolton", o "Arsenal" ir "Southampton" šio etapo rungtynes turės peržaisti. Dar trys susitikimai vyks šiandien.

Labiausiai intriguojanti dvikova vyko Liverpulyje, kur vietos "Everton" nusileido "Man Utd" futbolininkams rezultatu 0-2. Kaip ir tikėtasi, į "Goodison Park" stadioną grįžęs buvęs "Everton" sirgalių numylėtinis W.Rooney buvo sutiktas kurtinančiu švilpimu ir nepasitenkinimu. Visgi, atrodo, tai "raudonųjų velnių" nepaveikė ir jau 23-ąją minutę Q.Fortune`as išvedė svečius į priekį galva "uždarydamas" C.Ronaldo perdavimą iš krašto.

Antrajame kėlinyje rezultatą vartininkui nesėkmingai atmušus kamuolį padvigubino pats C.Ronaldo. Beje šiame mače įvyko incidentas - į "Man Utd" vartininko R.Carrolo galvą pataikė iš tribūnų mestas mobilusis telefonas. Policija pradėjo šio įvykio tyrimą.

Kitame mače stipriausias praėjusio sezono Anglijos klubas "Arsenal" nesugebėjo išsaugoti įgytos persvaros ir "Highbury" stadione sužaidė tik lygiosiomis su žemesnės lygos "Sheffield" vienuolike. 35-ąją minutę šeimininkai liko dešimtyje, kai iš aikštės buvo pašalintas olandas D.Bergkampas.

Nepaisant to, 78-ąją minutę ne stipriausios sudėties žaidę šeimininkai įsiveržė į priekį po taiklaus prancūzo R.Pireso smūgio. Visgi paskutinę mačo minutę "kanonierių" gynėjas F.Senderosas sužaidė ranka baudos aikštelėje ir teisėjas nedvejodamas skyrė 11 metrų baudinį. Jį sėkmingai realizavo A.Gray`us.

Kituose rungtynėse šiais metais dar nepralaimėję "Bolton" futbolininkai namie, 16 tūkstančių žiūrovų akivaizdoje pelnytai minimaliu rezultatu įveikė vangiai žaidusius "Fulham" futbolininkus. Vienintelį mačo įvartį 11-ąją minutę pelnė K.Daviesas.

Dar vienas netikėtas rezultatas užfiksuotas mače tarp aukščiausios lygos "Southampton" ir "Brentford" klubų. Šeimininkai dviejų H.Camaros įvarčių dėka 36-ąją mačo minutę pirmavo 2-0, bet svečiai nepasidavė ir išplėšdami lygiąsias sugebėjo išsaugoti šansą patekti į kitą taurės turnyro etapą.

Ne ką mažiau netikėtai pasibaigė rungtynės tarp "Leicester" ir "Charlton" klubų. Namie rungtyniavęs "Charlton" klubas buvo priverstas pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 2-1 Dar pernai "Premier" lygoje rungtyniavusiam "Leicester" klubui pergalingą įvartį paskutinę mačo minutę galva pelnė veteranas Dionas Dublinas.

Visi šeštadienio rezultatai:

"%c00041" 1 - 1 "Sheffield United"
78' [1 - 0] Robert Pires
90' [1 - 1] Andy Gray (iš 11 metrų baudinio)

35' iš aikštės pašalintas Dennis Bergkamp ("Arsenal")

"%c00050" 1 - 0 "%c00044"
11' [1 - 0] Kevin Davies

"%c00043" 1 - 2 "%c00058"
38' [0 - 1] Nikos Dabizas
45' [1 - 1] Shaun Bartlett
90' [1 - 2] Dion Dublin

"%c00047" 2 - 2 "Brentford"
4' [1 - 0] Henri Camara
36' [2 - 0] Henri Camara
40' [2 - 1] Isaiah Rankin
58' [2 - 2] Sam Sodje

"%c00051" 0 - 2 "%c00040"
23' [0 - 1] Quinton Fortune
58' [0 - 2] Cristiano Ronaldo