FA taurė: "Wigan" futbolininkai nušlavė "Everton" ekipą, "Man City" nepasigailėjo "Barnsley" klubo © Eurofootball.lt
Šeštadienio popietę „Goodison Park“ stadione sužaistos pirmosios FA taurės ketvirtfinalio etapo rungtynės.

Šeimininkai „Everton“ futbolininkai savo žiūrovų akivaizdoje patyrė visišiką fiasko ir pralaimėjo „Wigan“ ekipai rezultatu 0 – 3.

Roberto Martinezo auklėtinių benefisas prasidėjo 30-ąją rungtynių minutę: iš pradžių pasižymėjo Maynoras Figueroa, po minutės skirtumą padvigubino Callumas McManamanas, dar po dviejų į visišką nokdauną „irisus“ pasiuntė Jordi Gomezas.

Šeštadienį vakare „Manchester City“ namuose priims „Barnsley“ futbolininkus, sekmadienį laukia „Millwall“ – „Blackburn“ ir „Manchester United“ – „Chelsea“ akistatos.

„Everton“ 0 – 3 „Wigan“
30‘ [0 – 1] M.Figueroa
31‘ [0 – 2] C.McManaman
33‘ [0 – 3] J.Gomez

Kitame mače „Manchester City“ futbolininkai pradžiugino savo žiūrovus, sutriuškindami antrojojo diviziono „Barnsley“ ekipą rezultatu 5 – 0. „Hat-trick‘u“ pasižymėjo Carlosas Tevezas, po vieną tikslų smūgį atliko Aleksandras Kolarovas ir Davidas Silva.

„Manchester City“ 5 – 0 „Barnsley“
11‘ [1 – 0] C.Tevez
27‘ [2 – 0] A.Kolarov
31‘ [3 – 0] C.Tevez
50‘ [4 – 0] C.Tevez
65‘ [5 – 0] D.Silva